LAJMI I FUNDIT:

Real Estate

Më shumë

Shitet lokali në Veternik – i përshtatshëm për të gjitha llojet e bizneseve ID-237
Shitet lokali në Veternik – i përshtatshëm për të gjitha llojet e bizneseve ID-237

LOKAL NË SHITJE

8 muaj

Telegrafi Real Estate pjesëmarrës në panairin ndërkombëtar Prishtina Real Estate EXPO 2023
Telegrafi Real Estate pjesëmarrës në panairin ndërkombëtar Prishtina Real Estate EXPO 2023

8 muaj

ZBRITJE – Shitet shtëpia e banimit dhe kopshti i fëmijëve ID-215
ZBRITJE – Shitet shtëpia e banimit dhe kopshti i fëmijëve ID-215

SHTËPI NË SHITJE

8 muaj

Këto dy lokale në Prizren janë vënë me qira – çmim të arsyeshëm dhe me mundësi bashkimi ID-236
Këto dy lokale në Prizren janë vënë me qira – çmim të arsyeshëm dhe me mundësi bashkimi ID-236

ZYRE/AMBIENT BIZNESI ME QERA

8 muaj

Çmimi i banesës në lagjen Aktash me zbritje – shfrytëzojeni këtë mundësi ID-226
Çmimi i banesës në lagjen Aktash me zbritje – shfrytëzojeni këtë mundësi ID-226

BANESË NË SHITJE

8 muaj

Shitet banesa e përshtatshme për familje të vogla, 93.72m² në Prishtinë – mundësitë e pagesës të përshtatshme për gjithsecilin ID-235
Shitet banesa e përshtatshme për familje të vogla, 93.72m² në Prishtinë – mundësitë e pagesës të përshtatshme për gjithsecilin ID-235

BANESË NË SHITJE

8 muaj

Lokacioni ideal, ajri i pastër dhe shtëpia e ëndrrave tuaja – kjo ofertë është e duhura për ty! ID-234
Lokacioni ideal, ajri i pastër dhe shtëpia e ëndrrave tuaja – kjo ofertë është e duhura për ty! ID-234

SHTËPI NË SHITJE

8 muaj

Banesa me 57.83m² në Prishtinë është vënë në shitje – pamje mahnitëse dhe opsione të lira pagese! ID-233
Banesa me 57.83m² në Prishtinë është vënë në shitje – pamje mahnitëse dhe opsione të lira pagese! ID-233

BANESË NË SHITJE

8 muaj

Penthouse luksoz me pamje të mrekullueshme – gjeni vendbanimin e ëndrrave tuaja! ID-232
Penthouse luksoz me pamje të mrekullueshme – gjeni vendbanimin e ëndrrave tuaja! ID-232

BANESË NË SHITJE

8 muaj

Kjo tokë afër aeroportit me sipërfaqe 34 ARI është vënë në shitje – mundësia perfekte për zhvillimin e biznesit tuaj ID-231
Kjo tokë afër aeroportit me sipërfaqe 34 ARI është vënë në shitje – mundësia perfekte për zhvillimin e biznesit tuaj ID-231

TOKË NË SHITJE

8 muaj

OFERTË SPECIALE – Shitet banesa e gatshme për banim dhe me fletë poseduese në qendër të Prishtinës ID-230
OFERTË SPECIALE – Shitet banesa e gatshme për banim dhe me fletë poseduese në qendër të Prishtinës ID-230

BANESË NË SHITJE

8 muaj

Ofertë e veçantë – banesa e kualitetit të lartë në Peja Premium Residence 2 ID-229
Ofertë e veçantë – banesa e kualitetit të lartë në Peja Premium Residence 2 ID-229

BANESË NË SHITJE

9 muaj

Është vënë në shitje banesa e mobiluar në Prishtinë me mundësi pagese të shumta ID-228
Është vënë në shitje banesa e mobiluar në Prishtinë me mundësi pagese të shumta ID-228

BANESË NË SHITJE

9 muaj

Shitet shtëpia me oborr dhe vendndodhje të shkëlqyer, përfshinë gjithçka ju nevojitet ID-227
Shitet shtëpia me oborr dhe vendndodhje të shkëlqyer, përfshinë gjithçka ju nevojitet ID-227

SHTËPI NË SHITJE

9 muaj

Mundësi e shkëlqyer – shitet banesa me 54.39m² në Prishtinë ID-225
Mundësi e shkëlqyer – shitet banesa me 54.39m² në Prishtinë ID-225

BANESË NË SHITJE

9 muaj

Me disa mundësi pagese banesa me 50.59m² është vënë në shitje ID-224
Me disa mundësi pagese banesa me 50.59m² është vënë në shitje ID-224

BANESË NË SHITJE

9 muaj

Me çmim të volitshëm dhe hapësirë të madhe – po ofrohet me qera lokali në Kalabri ID-223
Me çmim të volitshëm dhe hapësirë të madhe – po ofrohet me qera lokali në Kalabri ID-223

ZYRE/AMBIENT BIZNESI ME QERA

9 muaj

Ofrohet me qera lokali me 508.10m – i përshtatshëm për biznese të mëdha dhe të vogla ID-222
Ofrohet me qera lokali me 508.10m – i përshtatshëm për biznese të mëdha dhe të vogla ID-222

9 muaj

Ofrohet me qera zyra me 90.75m² në Dukagjini Center ID-221
Ofrohet me qera zyra me 90.75m² në Dukagjini Center ID-221

ZYRE/AMBIENT BIZNESI ME QERA

9 muaj

Hapësirë moderne me qera – zhvilloje biznesin tënd në Dukagjini Center ID-220
Hapësirë moderne me qera – zhvilloje biznesin tënd në Dukagjini Center ID-220

ZYRE/AMBIENT BIZNESI ME QERA

9 muaj

Një investim me vlerë – shiten 18 parcela në Bernicë të ulët ID-219
Një investim me vlerë – shiten 18 parcela në Bernicë të ulët ID-219

TOKË NË SHITJE

9 muaj

Zyre me qera për biznes në qendër të qytetit – hapësira me 106m² ID-218
Zyre me qera për biznes në qendër të qytetit – hapësira me 106m² ID-218

ZYRE/AMBIENT BIZNESI ME QERA

9 muaj

Hapësira perfekte për biznesit tuaj – zyre me qera në Dukagjini Center ID-217
Hapësira perfekte për biznesit tuaj – zyre me qera në Dukagjini Center ID-217

ZYRE/AMBIENT BIZNESI ME QERA

9 muaj

Mundësi investimi – parcela me 47,23 ARI afër liqenit të Badovcit është vënë në shitje ID-216
Mundësi investimi – parcela me 47,23 ARI afër liqenit të Badovcit është vënë në shitje ID-216

TOKË NË SHITJE

10 muaj

EXTRA ZBRITJE NË ÇMIM – Banesa në shitje 123m2 / Pejë Qendër ID-211
EXTRA ZBRITJE NË ÇMIM – Banesa në shitje 123m2 / Pejë Qendër ID-211

BANESË NË SHITJE

10 muaj