LAJMI I FUNDIT:

Ofertë e veçantë – banesa e kualitetit të lartë në Peja Premium Residence 2 ID-229

Në lagjen Kristal të Pejës, ju mund të gjeni një banesë të veçantë në shitje në Peja Premium Residence 2, me pamje të mrekullueshme nga Gryka e Rugovës. 

Me një sipërfaqe prej 138.2 metra katrorë, kjo banesë është një perlë e vërtetë e qetësisë dhe komoditetit. Kjo banesë ofron një ambient të freskët dhe të rrethuar nga natyra e bukur e malit. 

Banesa ka një sallon me kuzhinë, tre dhoma gjumi, dy ballkona, dy banjo, një depo dhe utiliti. Të gjitha këto për ta bërë jetën tuaj më komode. 

Çmimi i shitjes për këtë banesë është 870 Euro për metër katror. Pagesa avans prej 50% bëhet në fillim, pagesa e mbetur mund të bëhet deri në dorëzimin e objektit. 

Por, këtu është një avantazh shtesë: nëse paguani tërësisht përpara, ju do të përfitoni një zbritje të jashtëzakonshme në çmim, duke paguar vetëm 785€ për metër katror. 

Nëse keni ëndrrën për një banesë të re të cilën ju e keni përshtatur sipas dëshirave tuaja, kjo është mundësia juaj. Peja Premium Residence 2 është vendi ku çdo gjë bëhet e mundur. 

BANESA NË SHITJE

Sipërfaqja: 138.2m2

Lokacioni: Peja Premium Residence 2, lagjja Kristal – Pejë 

Sallon me kuzhinë 

Tre dhoma gjumi 

Dy ballkona 

Dy banjo 

Utiliti 

Depo 

Shpallja: ID-229 

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048909090

Më shumë