LAJMI I FUNDIT:

Ofrohet me qira banesa me pamje nga sheshi në Prishtinë  ID-158

Një shumicë e madhe e njerëzve, në pavarësi nga origjina, profesioni dhe jeta e tyre pune, janë të lidhur me kryeqytetin.  Institucionet kryesore, kompanitë më të mëdha, universiteti publik dhe kolegjet private gjenden në Prishtinë, duke krijuar një kërkesë të jashtëzakonshme për zhvendosje.

Me rritjen e kërkesës për zhvendosje, ndjehet edhe një kërkesë e lartë për gjetjen e një banese me qira në këtë qytet. Në Prishtinë një banesë e kompletuar është në dispozicion për qira.

Vendosur përballë Grand Hotel, me pamje nga sheshi, kjo banesë ka një sipërfaqe prej 61 m² dhe ndodhet në katin e parë të një blloku. Banesa përfshin një sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.

Çmimi i qirasë është 600 euro.  

BANESA ME QIRA

Lokacioni:  Qendër, përballë Grand Hotel në Prishtinë

Sipërfaqja : 61m2

Kati i parë

1 Dhomë gjumi

Sallon me kuzhinë

1 Banjo

1 Ballkon

Çmimi i qirasë 600 euro

Shpallja: ID-158

Shëtitja virtuale 3D


Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë