LAJMI I FUNDIT:

Me çmim të zbritur – shitet banesa me dy dhoma gjumi në Prishtinë ID-242

Kjo banesë e bukur ndodhet në lagjen e re dhe moderne të Emshirit. Ndodhet në katin e 6-të të bllokut C dhe ka një sipërfaqe totale prej 95 m². 

Banesa përbëhet nga një sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një WC. Si dhe garazha e cila mund të bëhet e juaja me pagesë shtesë. 

Banesa është e mirë ndriçuar dhe ka pamje mahnitëse të qytetit. Ndodhet gjithashtu afër shkollave, dyqaneve dhe restoranteve. 

Banesa ofrohet me çmim me zbritje nga 1,050 € në 950 € 

BANESA NË SHITJE  

Lokacioni: Emshir, Prishtinë  

 Çmimi me zbritje nga 1,050 euro ne 950euro

Çmimi: 950€ për m² 

Sipërfaqja: 95 m²  

Blloku C 

Kati 6  

Sallon me kuzhinë  

2 dhoma gjumi  

1 banjo  

1 WC  

1 depo  

Garazha me extra pagesë 

Shpallja: ID-242 

Për më shumë informacione kontaktoni në: 

E-mail: realestate@telegrafi.com 

Nr.tel: 048 90 90 90 

 

Më shumë