LAJMI I FUNDIT:

Banesa me qira në lagjen Lakrishtë – ka 107m², 3 dhoma gjumi, ballkon dhe garazhë ID-252

Një banesë me sipërfaqe 107m² në katin e 8-të është vënë me qira në lagjen Lakrishtë të Prishtinës.

Përbëhet nga 3 dhoma gjumi, salon me kuzhinë, banjo, WC. Ka 2 ballkona dhe një garazh, e përfshirë në çmimin e qeras. 

Ka ngrohje me termokos në dysheme dhe është e mobiluar me stil. Orientimi i banesës është lindje.  

Kjo është oferta e përsosur për ju që kërkoni komoditet dhe pamje të mahnitshme në qytet.  

BANESË ME QIRA 

Sipërfaqja 107m² 

Salon me kuzhinë

3 dhoma gjumi 

Banjo 

Wc 

2 Ballkona 

Kati 8 

2 lifta 

1 Garazha / ne katin –1 e inkuadruar me çmimin e qerasë 

Ngrohja me Termokos në dysheme 

E mobiluar 

Orientimi lindje 

Shpallja: ID-252 

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë