Vilë luksoze në Brezovicë – një mundësi e jashtëzakonshme për të banuar në ambientin tuaj të ëndrrave!

Jeni duke kërkuar për një vilë luksoze dhe të gjerë në një mjedis të qetë që ofron rehati dhe privatësi? Mos kërkoni më larg se kjo vilë mahnitëse për shitje në Brezovicë!

Kjo vilë madhështore ka një sipërfaqe prej 190 metrash katrorë dhe ndodhet në një oborr 3.95 ari, duke ofruar hapësirë të bollshme për relaksim dhe aktivitete në natyrë. Vila shitet totalisht e mobiluar, duke ju mundësuar të shijoni menjëherë shtëpinë tuaj të re.

Në përdhesën e kësaj vile ka një dhomë ndenje komode së bashku me kuzhinën, duke krijuar kështu një hapësirë të hapur dhe tërheqëse – të përkryer për relaks dhe argëtim. Në përdhesë gjithashtu përmban një banjë me komoditet të shtuar.

Në katin e parë, do të gjeni tre dhoma gjumi të rregulluara bukur dhe një banjë tjetër. Çdo dhomë gjumi krenohet me hapësirë të bollshme, dritë natyrale dhe pamje mahnitëse të zonës përreth.

Kati i parë tre dhoma gjumi të rregulluara bukur dhe një banjë tjetër. Çdo dhomë gjumi krenohet me hapësirë të bollshme, dritë natyrale dhe pamje mahnitëse të zonës përreth.

Por luksi nuk ndalet me kaq. Kati i dytë i vilës përmban një dhomë shtesë, e përkryer për një natë lojërash familjare ose një maratonë komode filmash. Bodrumi ofron gjithashtu hapësirë të bollshme magazinimi, kështu që ju mund ta mbani shtëpinë tuaj të organizuar dhe pa rrëmujë.

Kjo vilë është projektuar dhe mobiluar me kujdes për të krijuar një atmosferë komode dhe relaksuese. Oxhaku dhe ngrohja elektrike do t’ju mbajnë ngrohtë dhe komod gjatë muajve të ftohtë, dhe energjia elektrike e përforcuar dhe gjeneratori ofrojnë qetësi në rast të ndërprerjeve të energjisë.

Imagjinoni të zgjoheni çdo mëngjes në këtë vilë mahnitëse, të rrethuar nga gjelbërimi i harlisur dhe pamje të lë pa frymë. Mund të pini kafen tuaj në oborr, të bëni një shëtitje nëpër kopsht ose thjesht të pushoni në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Vila shitet totalisht e mobiluar, kështu që ju mund të banoni dhe të filloni të jetoni menjëherë jetën tuaj të ëndërruar.

Dhe me një çmim të diskutueshëm prej 270.000 euro, kjo vilë është një vlerë e pabesueshme për këdo që kërkon një ambient banimi luksoz dhe komod.

Mos e humbisni këtë mundësi të jashtëzakonshme për të zotëruar vilën tuaj të ëndrrave në Brezovicë!

Çmimi i vilës është 270.000 euro.

VILA NË SHITJE

Sipërfaqja 190m2 dhe 3.95 ari oborr

Lokacioni: Brezovicë

Kati përdhesë: Sallon me kuzhinë dhe një banjo

Kati i parë: tri dhoma gjumi dhe një banjo

Kati i dytë: Hapësirë nën kulm që ka një sallon

VIDEO E VILËS NË SHITJE

Shëtitja virtuale 3D

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Kriza në Ukrainë
Shfaq Komentet