LAJMI I FUNDIT:

Vilë e bukur në mes të natyrës – ofroni vetit luksin dhe rehatinë në Brezovicë! ID-169

Kjo vilë mahnitëse në shitje në Brezovicë është vendi i përsosur për ta quajtur shtëpi. Me planimetrinë e saj të bollshme, pajisjet luksoze dhe vendndodhjen e qetë, kjo vilë ofron gjithçka që ju nevojitet për një mënyrë jetese të rehatshme dhe relaksuese. 

Kati përdhes i vilës përmban një dhomë ndenjeje dhe kuzhinë me plan të hapur, duke krijuar një hapësirë të ndritshme dhe tërheqëse. Dhoma e ndenjës është e pajisur me oxhak, perfekt për tu rehatuar në netëte ftohta të dimrit. Kuzhina është e pajisur plotësisht me pajisje moderne, duke e bërë të lehtë përgatitjen e ushqimeve të shijshme për familjen dhe miqtë tuaj. 

Kati i parë i vilës ka tre dhoma gjumi dhe një tualet. Çdo dhomë gjumi është e bollshme dhe e pajisur mirë, me dritë të bollshme natyrore dhe pamje mahnitëse të zonës përreth. Banjo përmban një vaskë dhe dush, duke ofruar një përvojë luksoze të banjës. 

Kati i dytë i vilës përmban një dhomë gjumi shtesë, e përkryer për një natë lojërash familjare ose një maratonë komode filmash. Bodrumi ofron gjithashtu hapësirë të bollshme magazinimi, kështu që ju mund ta mbani shtëpinë tuaj të organizuar dhe pa rrëmujë. 

Kjo vilë është projektuar dhe mobiluar me kujdes për të krijuar një atmosferë komode dhe relaksuese. Oxhaku dhe ngrohja elektrike do t’ju mbajnë ngrohtë dhe komod gjatë muajve të ftohtë, dhe energjia rezervë dhe gjeneratori ofrojnë paqe mendore në rast të ndërprerjeve të energjisë. 

Vila shitet totalisht e mobiluar, kështu qe ju mund të banoni dhe të filloni të jetoni menjëherë në të.

Çmimi i vilës është 270.000 euro.

VILA NË SHITJE

Sipërfaqja 190m2 dhe 3.95 ari oborr

Lokacioni: Brezovicë

Kati përdhesë: Sallon me kuzhinë dhe një banjo

Kati i parë: tri dhoma gjumi dhe një banjo

Kati i dytë: Hapësirë nën kulm që ka një sallon

Shpallje: ID-169

VIDEO E VILËS NË SHITJE

Shëtitja virtuale 3D

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë