LAJMI I FUNDIT:

Hapësirë ideale për beqarë, çifte dhe familje – banesa 74 metra katrorë në Gjilan ID-163

Gjilani është një qytet me plot mundësi, prandaj nëse po kërkoni banesë të re apo mundësi investimi, banesa me 74 metra katrorë që gjendet në Albi Residence është vënë në shitje.

E ndodhur në katin e katërt kjo banesë ka një sallon me kuzhinë të integruar, një dhomë gjumi të madhe, një banjë të pajisur plotësisht dhe një ballkon të bukur me pamje nga qyteti.

Banesa ka një sipërfaqe prej 74m2 dhe është përfekte për beqarë, çifte apo familje të vogla.

Dhoma e gjumit është mjaft e madhe dhe komode, me shumë dritë natyrale dhe është hapësira përfekte për t’u çlodhur pas një dite të gjatë. Gjithashtu banesa ka një ballkon të mrekullueshëm ku ju mund të shijoni pamjen e qytetit duke e pirë kafen e mëngjesit.

Dhoma e gjumit është e madhe dhe komode, me shumë dritë natyrale dhe është hapësira përfekte për t’u çlodhur pas një dite të gjatë. Banjo është moderne dhe ka pajisje dhe përfundime të cilësisë së lartë.

Plus, banesa ka gjithashtu një ballkon të mrekullueshëm ku mund të shijoni pamjen e qytetit duke pirë kafen e mëngjesit.

Investimi në një banesë të tillë në Gjilan është vendim i zgjuar për të ardhmen tuaj!

Krahas banesës në shitje janë edhe garazha dhe depo me madhësi nga 3 deri në 4m2 që u përshtaten nevojave tuaja specifike. Kësisoj ju mund të jeni të sigurtë që makina juaj ose gjërat e tjera me vlerë do të jenë të sigurta.

Çmimi për m2 i banesës është 800 euro dhe i diskutueshëm. 

BANESA NË SHITJE

Albi Residence në Gjilan.

Sipërfaqja 74m2

Kati 4

Sallon me kuzhine

1 Dhomë gjumi

1 Banjo

1 Ballkon

Çmimi për m2 është 800€  (i diskutueshëm)

Sipas kërkesës ka garazha dhe depo :

Çmimi i garazhës, 6.500€

Çmimi i depove, 350€  për m2, sipërfaqja e depove është 3 deri 4 m2

ID-163

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë