LAJMI I FUNDIT:

Lorenci e pranoi se ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje

Lorenci e pranoi se ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje

Në Big Brother VIP së fundmi u diskutua marrëdhënia e Keisi Medinit dhe Lorenc Hasramës.

Reklama

Këngëtari i njohur në dhomën e rrëfimit kishte pranuar se më përpara ka qenë në një lidhje dashurie me bionden.

Ai tha se marrëdhënia e tyre ishte e shkurtër dhe se tani vazhdojnë të mbesin miq, duke lënë pas historinë tashmë të mbyllur.

Foto: Screenshot/Instagram

Medini nga ana tjetër ngeli e habitur dhe nuk shtoi asgjë më shumë rreth kësaj pjese.

Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani
Lexo po ashtu Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani

Një reagim në lidhje me këtë nuk mungoi as nga babai i Keisit, artisti shqiptar, Sabiani.

“Keisi Medini, princesha e babit. Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje, kësaj radhe nuk futem më aty, të pres jashtë të tërheq veshin. Gjithsesi je gjëja më e shtrenjtë e babit”, tha ai.

Sabiani mes tjerash nuk ishte dakord edhe për njohjen e Keisit me Kristin, gjë që bëri të futej sërish në shtëpinë e famshme të Shqipërisë. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori