LAJMI I FUNDIT:

Zendaya dhe i dashuri Tom Holland kanë diskutuar martesën, tetë vjet pas takimit në setin e Spider-Man

Zendaya dhe i dashuri Tom Holland kanë diskutuar martesën, tetë vjet pas takimit në setin e Spider-Man

Zendaya dhe Tom Holland mund të ecin nëpër altar në të ardhmen.

Burimet e brendshme thanë për “People” se të dy 27-vjeçarët kanë pasur fjalë për martesë dhe ky është një realitet.

Dyshja u njohën gjatë punës në trilogjinë Spider-Man në 2016.


“Ata nuk janë lloji i yjeve që bashkojnë jetën e tyre atje në rrjete sociale në pjesën më të madhe” shtuan burimet, shkruan DailyMail.

“Të dy janë privatë” tha personi, duke vënë në dukje se fokusi i romancës së tyre nuk ka qenë kurrë i lehtë apo i rehatshëm për asnjërin prej tyre.

Personi i afërt me aktorët tha gjithashtu se puna është e rëndësishme për të dy dhe kjo i mban të zënë tani.

Kjo vjen pasi në fillim të këtij muaji aktorja e “Euphoria” ndau me “Vogue” se i dashuri i saj ka lundruar bukur në ngritjen e tij meteorike në Hollywood. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Kalo në kategori