LAJMI I FUNDIT:
Zendaya

Zendaya

96 Artikuj

Info

Zendaya Maree Stoermer Coleman (e lindur më 1 shtator 1996) është aktore, këngëtare dhe producente amerikane.

Këto janë pesë markat e mëdha të modës që Zendaya nuk do t’i vishte kurrë

Këto janë pesë markat e mëdha të modës që Zendaya nuk do t’i vishte kurrë

Moda
Zendaya duket e mrekullueshme në kopertinën e “Vogue Australia”

Zendaya duket e mrekullueshme në kopertinën e “Vogue Australia”

Yjet
Si Zendaya dhe Sydney Sweeney po e pushtojnë Hollywood-in me qasje shumë të ndryshme, ekspertët zbulojnë detaje

Si Zendaya dhe Sydney Sweeney po e pushtojnë Hollywood-in me qasje shumë të ndryshme, ekspertët zbulojnë detaje

Yjet
Dukja plot stil e Dua Lipës në festën pas Met Gala 2024

Dukja plot stil e Dua Lipës në festën pas Met Gala 2024

Yjet
Bad Bunny, Chris Hemsworth, Jennifer Lopez dhe Zendaya janë bashkëkryesuesit e Met Gala 2024

Bad Bunny, Chris Hemsworth, Jennifer Lopez dhe Zendaya janë bashkëkryesuesit e Met Gala 2024

Yjet
Zendaya mahnit me një fustan joshës, teksa merr pjesë në darkën e Anna Wintour

Zendaya mahnit me një fustan joshës, teksa merr pjesë në darkën e Anna Wintour

Yjet
Një skenë në “Challengers” është dhjetë herë më e nxehtë se një e “Saltburn” sipas fansave

Një skenë në “Challengers” është dhjetë herë më e nxehtë se një e “Saltburn” sipas fansave

TV / Film
Zendaya dhe i dashuri Tom Holland kanë diskutuar martesën, tetë vjet pas takimit në setin e Spider-Man

Zendaya dhe i dashuri Tom Holland kanë diskutuar martesën, tetë vjet pas takimit në setin e Spider-Man

Yjet
Zendaya vazhdon paradën e saj të modës me temë tenisi, pasi ajo pranon se nuk dinte asgjë për sportin përpara se të filmonte “Challengers”

Zendaya vazhdon paradën e saj të modës me temë tenisi, pasi ajo pranon se nuk dinte asgjë për sportin përpara se të filmonte “Challengers”

Yjet
Zendaya shfaq stilin e saj të veçantë, teksa bashkohet me yjet e tjerë të dramës “Challengers”

Zendaya shfaq stilin e saj të veçantë, teksa bashkohet me yjet e tjerë të dramës “Challengers”

Yjet
Zendaya tregon këmbët e tonifikuara në një xhaketë elegante, teksa shkon në shfaqjen e Jimmy Kimmel Live

Zendaya tregon këmbët e tonifikuara në një xhaketë elegante, teksa shkon në shfaqjen e Jimmy Kimmel Live

Yjet
Zendaya megapopullore është ylli i kësaj romance në natën CineLady me 25 Prill në Cinestar Megaplex

Zendaya megapopullore është ylli i kësaj romance në natën CineLady me 25 Prill në Cinestar Megaplex

Cinestar
Zendaya e frymëzuar nga tenisi, shkëlqen sërish gjatë premierës së ‘Challengers’ në Londër

Zendaya e frymëzuar nga tenisi, shkëlqen sërish gjatë premierës së ‘Challengers’ në Londër

Modë
Zendaya nxjerr një tjetër pamje të mahnitshme në tapetin e kuq, në premierën e “Challengers” në Romë

Zendaya nxjerr një tjetër pamje të mahnitshme në tapetin e kuq, në premierën e “Challengers” në Romë

Yjet
Zendaya tregon stilin unik, teksa shfaqet me një fustan argjendi dhe taka me top tenisi

Zendaya tregon stilin unik, teksa shfaqet me një fustan argjendi dhe taka me top tenisi

Yjet
Zendaya shfaqet plot elegancë në një fustan të bardhë, në premierën e filmit të saj të ri “Challengers”

Zendaya shfaqet plot elegancë në një fustan të bardhë, në premierën e filmit të saj të ri “Challengers”

Yjet
Zendaya duket mbresëlënëse me një fustan elegant, në premierën e filmit të ri “Challengers”

Zendaya duket mbresëlënëse me një fustan elegant, në premierën e filmit të ri “Challengers”

Yjet
E mahnitshme: “Dune: Part Two” grumbullon 500 milionë euro në arkat globale

E mahnitshme: “Dune: Part Two” grumbullon 500 milionë euro në arkat globale

TV / Film
Veshja e Zendaya-s ishte aq e bukur sa për pak s’e vumë re ndryshimin e flokëve

Veshja e Zendaya-s ishte aq e bukur sa për pak s’e vumë re ndryshimin e flokëve

Flokë dhe stil
Zendaya shkëlqen me një korse argjendi, teksa kryeson yjet në “Essence Black Women”

Zendaya shkëlqen me një korse argjendi, teksa kryeson yjet në “Essence Black Women”

Yjet
Zendaya shkëlqen me një fustan të veçantë në “The Green Carpet Fashion Awards”

Zendaya shkëlqen me një fustan të veçantë në “The Green Carpet Fashion Awards”

Yjet
Zendaya magjeps me një fustan të bardhë unik, në premierën e “Dune 2” në New York

Zendaya magjeps me një fustan të bardhë unik, në premierën e “Dune 2” në New York

Yjet
Zendaya jep një donacion masiv prej 100 mijë dollarë për teatrin “Shakespeare” në Kaliforni, ku filloi karriera e saj e suksesshme e aktrimit

Zendaya jep një donacion masiv prej 100 mijë dollarë për teatrin “Shakespeare” në Kaliforni, ku filloi karriera e saj e suksesshme e aktrimit

Yjet
Zendaya merr vëmendjen me veshjen metalike në premierën e filmit “Dune: Part Two”

Zendaya merr vëmendjen me veshjen metalike në premierën e filmit “Dune: Part Two”

TV / Film


mob5