LAJMI I FUNDIT:
Big Brother VIP Albania

Big Brother VIP Albania

2210 Artikuj

Info

Të gjitha lajmet nga formati Big Brother VIP në Shqipëri

E acaruar dhe provokuese: Egla nuk ndalet, hedh përtokë rrobat e banorëve

E acaruar dhe provokuese: Egla nuk ndalet, hedh përtokë rrobat e banorëve

Yjet
Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Yjet
Sara Gjordeni dhe Bardhi po bëhen prindër

Sara Gjordeni dhe Bardhi po bëhen prindër

Yjet
Tension mes dy banoreve: Erjola lagë me ujë Eglën, ajo i hakmerret dhe ia hedh cigaret në pishinë

Tension mes dy banoreve: Erjola lagë me ujë Eglën, ajo i hakmerret dhe ia hedh cigaret në pishinë

Yjet
Rike Roçi tregon se u nda nga partneri sapo doli nga BBVA: E mbyllëm me një telefonatë, as nuk e takova

Rike Roçi tregon se u nda nga partneri sapo doli nga BBVA: E mbyllëm me një telefonatë, as nuk e takova

Yjet
“Është martuar me një shtetas italian për letra”, vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

“Është martuar me një shtetas italian për letra”, vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Yjet
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Yjet
Egla drejtuar Liamit: Ndyrësirë, një grua nuk preket as me mendim e lë më me dorë

Egla drejtuar Liamit: Ndyrësirë, një grua nuk preket as me mendim e lë më me dorë

Yjet
“A mund të dal nga dera e kuqe”, Jetmiri kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

“A mund të dal nga dera e kuqe”, Jetmiri kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

Yjet
Figuron e martuar në gjendjen civile, mësohet emri i bashkëshortit të Egla Cenos

Figuron e martuar në gjendjen civile, mësohet emri i bashkëshortit të Egla Cenos

Yjet
“Më ka ardhur në majë të hundës”, Ilnisa Agolli tregon nëse ka kryer marrëdhënie me Meritonin

“Më ka ardhur në majë të hundës”, Ilnisa Agolli tregon nëse ka kryer marrëdhënie me Meritonin

Yjet
Deklaroi se është e dashuruar jashtë Big Brother, Ronaldo Sharka zbulon të dashurin e Egla Cenos

Deklaroi se është e dashuruar jashtë Big Brother, Ronaldo Sharka zbulon të dashurin e Egla Cenos

Yjet
Përlotet Egla Ceno: Po pres mjekun

Përlotet Egla Ceno: Po pres mjekun

Yjet
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Po Flitet
“Egla Ceno figuron e martuar në Shqipëri” Ish-banorja e BBVA ia zbulon sekretin

“Egla Ceno figuron e martuar në Shqipëri” Ish-banorja e BBVA ia zbulon sekretin

Yjet
Trondit Jetmiri: Do ta lë programin, do ta bëjë tërmet të martën

Trondit Jetmiri: Do ta lë programin, do ta bëjë tërmet të martën

Yjet
“Preka fundin, pashë veten në dyert e spitalit”, Erjola rrëfen për periudhën kur tentoi të lëndojë veten për një mashkull

“Preka fundin, pashë veten në dyert e spitalit”, Erjola rrëfen për periudhën kur tentoi të lëndojë veten për një mashkull

Yjet
“Më ngacmonte, u josha” – Meri Shehu zbulon se kush flirtoi me të në BBVA

“Më ngacmonte, u josha” – Meri Shehu zbulon se kush flirtoi me të në BBVA

Yjet
“A janë ende bashkë Argjira dhe Graciano?” – Reagon nëna e balerinit

“A janë ende bashkë Argjira dhe Graciano?” – Reagon nëna e balerinit

Yjet
“E dashuroj, e adhuroj, ia kreh flokët” – Meritoni tregon sa i dashuruar është me Ilnisën

“E dashuroj, e adhuroj, ia kreh flokët” – Meritoni tregon sa i dashuruar është me Ilnisën

Yjet
“Nuk e ‘ngjes’ mikrofonin, a po më ‘nin’, n’daç bjer zarf të zi e të gjelbër”, Meritoni reagon i revoltuar kundrejt produksionit

“Nuk e ‘ngjes’ mikrofonin, a po më ‘nin’, n’daç bjer zarf të zi e të gjelbër”, Meritoni reagon i revoltuar kundrejt produksionit

Yjet
“A të ka shkruar Fatjoni pas daljes?”, përgjigjja epike e Rike Rocit pasi u pyet për ish konkurrentin e BBVA

“A të ka shkruar Fatjoni pas daljes?”, përgjigjja epike e Rike Rocit pasi u pyet për ish konkurrentin e BBVA

Yjet
U aludua se marrëdhënia e tyre është krisur, Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli befasojnë ndjekësit me veprimin e fundit

U aludua se marrëdhënia e tyre është krisur, Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli befasojnë ndjekësit me veprimin e fundit

Yjet
Rrëfimi i trishtë i Gracianos për babain: Kishte probleme me alkoolin, e kam pasur ëndërr të më shikonte në shfaqje, nuk erdhi kurrë

Rrëfimi i trishtë i Gracianos për babain: Kishte probleme me alkoolin, e kam pasur ëndërr të më shikonte në shfaqje, nuk erdhi kurrë

TV / Film