LAJMI I FUNDIT:

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Ish-finalisti i Big Brother VIP Albania, Meriton Mjekiqi, ishte i ftuari i kësaj të hëne në “Fiks Fare” në Top Channel.

Meritoni gjatë qëndrimit të tij në shtëpi, ishte aktiv në shumë debate me banorët e tjerë.

Ai po ashtu aty brenda krijoi një lidhje me gazetaren Ilnisa Agolli, me të cilën vazhdoi të jetë bashkë edhe jashtë.


Foto: Screenshot/YouTube

Teksa shënon një muaj nga përfundimi i Big Brother VIP Albania 3, Meritoni ka deklaruar se nuk ka pasur kontakt me asnjë banor tjetër, mesa duket as me Romeon.

“Ua kam lëshuar ujin”, tha Meritoni, duke u thënë se nuk ka pasur kohë për ta.

“Nuk e kam fare numrin e Julit. Me tregu të drejtën, ua kam lëshuar ujin, nuk kam pasur kohë për askënd. Nuk kam pasur kohë të flas me asnjë. Juli paska thënë që më paska thirrur, unë as numrin s’ia kam Jul Dedës”, tha Meritoni. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Magazina
Kalo në kategori