LAJMI I FUNDIT:

Meriton Mjekiqi

226 Artikuj

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Yjet
“Ilnisa dhe Meritoni në një film së bashku?” – Ish-banorja e BBVA jep detaje rreth jetës personale dhe projekteve

“Ilnisa dhe Meritoni në një film së bashku?” – Ish-banorja e BBVA jep detaje rreth jetës personale dhe projekteve

Yjet
Melinda Ademi dhe Meriton Mjekiqi parajmërojnë një bashkëpunim

Melinda Ademi dhe Meriton Mjekiqi parajmërojnë një bashkëpunim

Muzikë
I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Yjet
U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

Yjet
Meriton Mjekiqi ironizon Donald Veshajn në “Cherry on Top”, reagon Bora Zemani

Meriton Mjekiqi ironizon Donald Veshajn në “Cherry on Top”, reagon Bora Zemani

Yjet
Meriton Mjekiqi zbulon se ende nuk ka kontaktuar me djalin pas daljes nga BBVA: Do të shkoj vet në Austri ta takoj

Meriton Mjekiqi zbulon se ende nuk ka kontaktuar me djalin pas daljes nga BBVA: Do të shkoj vet në Austri ta takoj

Yjet
Meritoni dhe Ilnisa shijojnë lidhjen jashtë Big Brother – publikohet një moment mes tyre

Meritoni dhe Ilnisa shijojnë lidhjen jashtë Big Brother – publikohet një moment mes tyre

Yjet
Kriset miqësia e Romeos dhe Meritonit pas daljes nga Big Brother? Nuk ndiqen më në rrjete sociale

Kriset miqësia e Romeos dhe Meritonit pas daljes nga Big Brother? Nuk ndiqen më në rrjete sociale

Yjet
“Ke humbur dhe pranoje” – Meritoni përplaset me Julin pas deklaratës së këtij të fundit

“Ke humbur dhe pranoje” – Meritoni përplaset me Julin pas deklaratës së këtij të fundit

Yjet
Ilnisa përplaset ashpër me Eglën: Je simpatike në humbjen tënde, ke seksualizuar Meritonin

Ilnisa përplaset ashpër me Eglën: Je simpatike në humbjen tënde, ke seksualizuar Meritonin

Yjet
Meriton Mjekiqi pas përfundimit të Big Brother: Po përpiqem të komunikoj me djalin dhe të iki ta takoj

Meriton Mjekiqi pas përfundimit të Big Brother: Po përpiqem të komunikoj me djalin dhe të iki ta takoj

Yjet
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Yjet
Reagon Meriton Mjekiqi: I jam mirënjohës çdo familje shqiptare që më ka votuar, ju falënderoj shumë

Reagon Meriton Mjekiqi: I jam mirënjohës çdo familje shqiptare që më ka votuar, ju falënderoj shumë

Yjet
“Ndjenjat e Meritonit për Ilnisën thjesht në kuadër të lojës”, reagon banorja për deklaratën e ‘vjehrrit’

“Ndjenjat e Meritonit për Ilnisën thjesht në kuadër të lojës”, reagon banorja për deklaratën e ‘vjehrrit’

Yjet
Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Yjet
Kaluan natën së bashku – Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku – Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Yjet
U skualifikua i pesti nga finalistët, flet për herë të parë Meriton Mjekiqi

U skualifikua i pesti nga finalistët, flet për herë të parë Meriton Mjekiqi

Yjet
Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Yjet
Meriton Mjekiqi surprizohet në studio nga nëna e tij, menjëherë pas eliminimit

Meriton Mjekiqi surprizohet në studio nga nëna e tij, menjëherë pas eliminimit

Yjet
Meriton Mjekiqi largohet i pari nga pesë finalistët, humb garën për çmimin e madh

Meriton Mjekiqi largohet i pari nga pesë finalistët, humb garën për çmimin e madh

TV / Film
Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në natën finale të Big Brother VIP Albania 3

Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në natën finale të Big Brother VIP Albania 3

TV / Film
Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese – gjithçka që ndodhi në natën finale

Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese – gjithçka që ndodhi në natën finale

TV / Film
“Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne”, babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

“Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne”, babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

Yjet