LAJMI I FUNDIT:

Romeo Veshaj

279 Artikuj

Ishin rivalët më të mëdhenj në Big Brother, Juli habit me deklaratën për Romeon: Më ka marrë malli

Ishin rivalët më të mëdhenj në Big Brother, Juli habit me deklaratën për Romeon: Më ka marrë malli

Yjet
Nuk iu nda në Big Brother, fansat e pyesin Vesa Smolicën për raportin me Romeo Veshajn

Nuk iu nda në Big Brother, fansat e pyesin Vesa Smolicën për raportin me Romeo Veshajn

Yjet
Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Yjet
Heidi Baci dhe Romeo Veshaj të pandashëm: Dyshja vazhdojnë pushimet e tyre të ëmbla

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj të pandashëm: Dyshja vazhdojnë pushimet e tyre të ëmbla

Yjet
Romeo Veshaj për Heidin: Falë Big Brother kam një super vajzë në krahë

Romeo Veshaj për Heidin: Falë Big Brother kam një super vajzë në krahë

Yjet
‘Zhdukja’ pas Big Brother VIP 3 e deri te dasma me Heidin – rrëfehet për herë të parë Romeo Veshaj

‘Zhdukja’ pas Big Brother VIP 3 e deri te dasma me Heidin – rrëfehet për herë të parë Romeo Veshaj

Yjet
Thyen heshtjen, Romeo Veshaj rikthehet me intervistë gjashtë javë pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 3

Thyen heshtjen, Romeo Veshaj rikthehet me intervistë gjashtë javë pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 3

Yjet
Një dasmë së shpejti mes Heidit dhe Romeos? Ish-banorja e BBVA: Kemi takuar familjarët, por nuk varet nga unë

Një dasmë së shpejti mes Heidit dhe Romeos? Ish-banorja e BBVA: Kemi takuar familjarët, por nuk varet nga unë

Yjet
“Dashuroj gjithçka që jemi ne” – Heidi Baci i thur poezi Romeo Veshajt

“Dashuroj gjithçka që jemi ne” – Heidi Baci i thur poezi Romeo Veshajt

Yjet
Heidi dhe Romeo sjellin pamje nga pushimet e tyre në Shqipëri

Heidi dhe Romeo sjellin pamje nga pushimet e tyre në Shqipëri

Yjet
Të pandashëm edhe pas mbarimit të Big Brother, Heidi Baci ndan një moment intim me Romeon

Të pandashëm edhe pas mbarimit të Big Brother, Heidi Baci ndan një moment intim me Romeon

Yjet
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Yjet
Romeo dhe Heidi nuk i ndahen njëri-tjetrit, udhëtojnë së bashku në Milano

Romeo dhe Heidi nuk i ndahen njëri-tjetrit, udhëtojnë së bashku në Milano

Yjet
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Yjet
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Yjet
“Jam goca më me fat në botë” – Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

“Jam goca më me fat në botë” – Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Yjet
Meriton Mjekiqi ironizon Donald Veshajn në “Cherry on Top”, reagon Bora Zemani

Meriton Mjekiqi ironizon Donald Veshajn në “Cherry on Top”, reagon Bora Zemani

Yjet
Heidi dhe Romeo shfaqen më të dashuruar e kurrë në një video nga koncerti i Alban Skenderajt

Heidi dhe Romeo shfaqen më të dashuruar e kurrë në një video nga koncerti i Alban Skenderajt

Yjet
Heidi flet për lidhjen me Romeon jashtë shtëpisë së Big Brother: Po ecën shumë mirë, është diçka e re

Heidi flet për lidhjen me Romeon jashtë shtëpisë së Big Brother: Po ecën shumë mirë, është diçka e re

Yjet
Pak ditë pas daljes nga Big Brother, fansat i mbushin me dhurata Romeon e Heidin

Pak ditë pas daljes nga Big Brother, fansat i mbushin me dhurata Romeon e Heidin

Yjet
Kriset miqësia e Romeos dhe Meritonit pas daljes nga Big Brother? Nuk ndiqen më në rrjete sociale

Kriset miqësia e Romeos dhe Meritonit pas daljes nga Big Brother? Nuk ndiqen më në rrjete sociale

Yjet
Heidi dhe Romeo po shijojnë lidhjen jashtë shtëpisë së BBVA, publikojnë fotografi nga xhakuzi

Heidi dhe Romeo po shijojnë lidhjen jashtë shtëpisë së BBVA, publikojnë fotografi nga xhakuzi

Yjet
“Ke marrë vëmendje sepse ke qenë e dashura e Romeos” – Rike Roçi me tone të ashpra ndaj Heidit

“Ke marrë vëmendje sepse ke qenë e dashura e Romeos” – Rike Roçi me tone të ashpra ndaj Heidit

Yjet
“Gjithmonë për njëri-tjetrin” – Romeo Veshaj thyen heshtjen pas dramave të shumta qëkur përfundoi Big Brother

“Gjithmonë për njëri-tjetrin” – Romeo Veshaj thyen heshtjen pas dramave të shumta qëkur përfundoi Big Brother

Yjet


mob5