LAJMI I FUNDIT:

Pas Big Brother, Edona James është kthyer për të jetuar në Kosovë: Kam blerë edhe apartament këtu

Pas Big Brother, Edona James është kthyer për të jetuar në Kosovë: Kam blerë edhe apartament këtu
Foto: Screenshot/YouTube

Edona James është kthyer në një emër shumë të komentuar në media e faqet rozë pas Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo ka qenë e ftuar së fundmi në Prive, ku ka folur për jetën pas këtij reality shou.


Transgjinorja nga Suhareka tha po ashtu që është kthyer për të jetuar në Kosovë pasi ka blerë edhe një apartament këtu.

Foto: Screenshot/YouTube

“Në Kosovë u kënaqa, kam qenë në Gjermani tre javë, tash jam përgjithmonë në Kosovë, punën e kam këtu, reklamat i kam këtu, njerëzit i kam këtu”, u shpreh ajo.

"Nuk kam dashur të rri si djalë, ëndërr e kisha të bëhem vajzë", Edona James rrëfehet mes lotësh
Lexo po ashtu "Nuk kam dashur të rri si djalë, ëndërr e kisha të bëhem vajzë", Edona James rrëfehet mes lotësh

Biondja theksoi: “Kosova më pëlqen edhe tani pasi kam qenë në Big Brother dashuria e njerëzve më pëlqen shumë, njerëzit më duan shumë. Më pëlqen shumë me qenë këtu”.

Foto: Screenshot/YouTube

Edona ka qenë e paragjykuar tejet shumë para hyrjes në Big Brother, por që me kohë fitoi dhe zemrat e publikut.

Ajo arriti deri në finale të edicionit të dytë të Big Brother VIP. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Kalo në kategori