LAJMI I FUNDIT:

Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova
Alby the Goat (Foto: BBVK)

Alby the Goat, aktorja e njohur e filmave për të rritur dhe ish-konkurrente e Big Brother VIP Kosova, ka arritur të thyjë shumë stereotipe të forta dhe të sfidojë tabutë në shoqërinë shqiptare.

Gjatë kohës së saj në edicionin e dytë të këtij formati televiziv, Alby u bë një figurë tërheqëse për publikun shqiptar, duke i fituar zemrat e shumë ndjekësve me karakterin e saj të hapur dhe të drejtpërdrejtë.


Jeta e saj private është objekt kureshtjeje dhe spekulimesh të vazhdueshme nga ana e fansave, të cilët ndjekin me interes mbi përditësimet e saj.

Alby the Goat (Foto: Instagram)

Sipas Prive, Alby aktualisht është në një lidhje, por informacionet rreth partnerit të saj mbeten një mister.

Ky lajm ka shtuar edhe më shumë në kuriozitetin e publikut, duke bërë që figura e saj të jetë ende në qendër të vëmendjes edhe pas përfundimit të Big Brother VIP.

Ndërsa vazhdon të ndajë copëza nga jeta e saj dhe karriera me ndjekësit, ajo mbetet një figurë ndikuese dhe inspiruese për shumë njerëz që dëshirojnë të shohin ndryshimin të reflektuar në spektrin e mediave dhe kulturës popullore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Magazina
I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

Magazina
Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Magazina
A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Magazina
Kalo në kategori