LAJMI I FUNDIT:

Keisi Medini

70 Artikuj

‘Më e mirë e ëma apo e bija’ – Keisi Medini prezanton nënën e saj

‘Më e mirë e ëma apo e bija’ – Keisi Medini prezanton nënën e saj

Yjet
Ish-banoret e Big Brother VIP Albania 2 bëhen bashkë në Prishtinë

Ish-banoret e Big Brother VIP Albania 2 bëhen bashkë në Prishtinë

Yjet
Përfliten për romancë, Keisi Medini dhe DJ Geek shihen sërish në shoqëri të njëri-tjetrit

Përfliten për romancë, Keisi Medini dhe DJ Geek shihen sërish në shoqëri të njëri-tjetrit

Yjet
Keisi Medini ekspozon linjat joshëse në imazhet e reja provokuese në Instagram

Keisi Medini ekspozon linjat joshëse në imazhet e reja provokuese në Instagram

Yjet
Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Yjet
‘Diss ndaj Kristit?’ – Keisi sqaron të vërtetën e këngës “Bye Bye”

‘Diss ndaj Kristit?’ – Keisi sqaron të vërtetën e këngës “Bye Bye”

Po Flitet
U cilësua si ‘diss’ ndaj tij, Kristi komenton këngën e re të Keisit

U cilësua si ‘diss’ ndaj tij, Kristi komenton këngën e re të Keisit

Po Flitet
Keisi Medini publikon këngën e re “Bye Bye”

Keisi Medini publikon këngën e re “Bye Bye”

Muzikë
Kristi komenton ndarjen nga Keisi: Ishte një moment shumë delikat

Kristi komenton ndarjen nga Keisi: Ishte një moment shumë delikat

Po Flitet
Pas përfundimit të BBVA, Kristi thotë se marrëdhënia me Keisin është e mbyllur

Pas përfundimit të BBVA, Kristi thotë se marrëdhënia me Keisin është e mbyllur

Yjet
“Zarf i zi” – Keisi Medini shkëlqen me dukjen elegante në imazhet e reja

“Zarf i zi” – Keisi Medini shkëlqen me dukjen elegante në imazhet e reja

Yjet
‘Më morët mësysh’ – incidenti që pësoi Keisi Medini para finales së ‘BBVA 2’

‘Më morët mësysh’ – incidenti që pësoi Keisi Medini para finales së ‘BBVA 2’

Po Flitet
Romanca Keisi-Kristi, Sabiani përballet për herë të parë me Robertin në emision

Romanca Keisi-Kristi, Sabiani përballet për herë të parë me Robertin në emision

TV / Film
Kristi tregon nëse mund të ketë një lidhje me Keisin jashtë BBVA: Disa gjëra kur mbyllen është më mirë t’i mbash ashtu

Kristi tregon nëse mund të ketë një lidhje me Keisin jashtë BBVA: Disa gjëra kur mbyllen është më mirë t’i mbash ashtu

Yjet
E përmendi në BBVA, Keisi i reagon Luizit: Më mbështete brenda gjithmonë, ke një vend të veçantë në zemrën time

E përmendi në BBVA, Keisi i reagon Luizit: Më mbështete brenda gjithmonë, ke një vend të veçantë në zemrën time

Yjet
Keisi komenton lidhjen me Kristin pas daljes nga BBVA dhe flet për rifutjen e Sabianit: Më dha një sinjal

Keisi komenton lidhjen me Kristin pas daljes nga BBVA dhe flet për rifutjen e Sabianit: Më dha një sinjal

Yjet
Publikon fotografi me të atin, Keisi Medini: Gjithmonë bashkë kundër gjithë botës

Publikon fotografi me të atin, Keisi Medini: Gjithmonë bashkë kundër gjithë botës

Yjet
Keisi pas daljes nga shtëpia: Dëgjoj që nuk dhashë asgjë brenda, por mesa shoh qenka bërë telenovelë hyrja ime në BBV 2

Keisi pas daljes nga shtëpia: Dëgjoj që nuk dhashë asgjë brenda, por mesa shoh qenka bërë telenovelë hyrja ime në BBV 2

Yjet
Keisi nuk e përjashton mundësinë për një lidhje me Kristin jashtë shtëpisë së Big Brother

Keisi nuk e përjashton mundësinë për një lidhje me Kristin jashtë shtëpisë së Big Brother

Yjet
Eliminimi i Keisit nga Big Brother, reagon Sabiani: Nuk besoj se e nxori publiku

Eliminimi i Keisit nga Big Brother, reagon Sabiani: Nuk besoj se e nxori publiku

Yjet
Keisi Medini largohet nga Big Brother VIP Albania

Keisi Medini largohet nga Big Brother VIP Albania

Yjet
Zbuloi lidhjen me Keisin në Big Brother VIP Albania, Lorenc Hasrama: Nuk e kam bërë me qëllim, as për lojë

Zbuloi lidhjen me Keisin në Big Brother VIP Albania, Lorenc Hasrama: Nuk e kam bërë me qëllim, as për lojë

Yjet
“Ish-krushqit” Robert Aliaj dhe Sabianin përplasen në transmetim direkt përmes një telefonate: Nuk e di çfarë halli ke ti

“Ish-krushqit” Robert Aliaj dhe Sabianin përplasen në transmetim direkt përmes një telefonate: Nuk e di çfarë halli ke ti

Yjet
Vajzat e Big Brother VIP Albania ndezin atmosferën në shtëpi me vallëzime provokuese

Vajzat e Big Brother VIP Albania ndezin atmosferën në shtëpi me vallëzime provokuese

Yjet