LAJMI I FUNDIT:

Keisi Medini ekspozon linjat joshëse në imazhet e reja provokuese në Instagram

Keisi Medini ekspozon linjat joshëse në imazhet e reja provokuese në Instagram
Reklama

Keisi Medini është një prej vajzave më të komentuara të momentit në media rozë.

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, u kthye në qendër të vëmendjes me pjesëmarrjen në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.


Bukuroshja bionde gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme ishte mjaft e komentuar për lidhjen e saj të shkurtër me ish-banorin tjetër, Kristi Aliaj.

Foto: Keisi Medini/Instagram

Por, pas përfundimit të BBVA, Keisi iu është rikthyer angazhimeve se me këngë, ashtu edhe me projekte të tjera.

Të gjitha lajmet nga Keisi Medini
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Keisi Medini

E njëjta ndërkohë nuk i ka lënë anash as postimet në rrjetet sociale, në të cilat përherë shfaqet mjaft provokuese.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi, teksa ka postuar disa imazhe joshëse në llogarinë e saj në Instagram.

Foto: Keisi Medini/Instagram

Në njërën prej imazheve, Keisi shihet e veshur vetëm në bikini teksa realizon një ‘selfie’ para pasqyrës, ndërkohë në një tjetër postim ajo shihet e veshur me një bluzë dhe të brendshme.

Keisi dukej në formë të mrekullueshme, ndërsa nuk i munguan as komentet nga ana e admiruesve të saj.

Ndryshe, pak kohë më parë këngëtarja publikoi projektin e ri muzikor “Bye Bye”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori