LAJMI I FUNDIT:
Bukuroshet Shqiptare

Bukuroshet Shqiptare

6972 Artikuj

Info

Të gjitha lajmet nga vajzat më të bukura shqiptare të fushës së modelingut, muzikës dhe ekranit.

Adelina Berisha sjell këngën e re “Ah Dashni”

Adelina Berisha sjell këngën e re “Ah Dashni”

Muzikë
Arta Kabashi merr vëmendje me dukjen atraktive në bikini

Arta Kabashi merr vëmendje me dukjen atraktive në bikini

Yjet
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Muzikë
Kida sjell këngën e re “Aj”

Kida sjell këngën e re “Aj”

Muzikë
Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Yjet
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Muzikë
Xhuli ngacmon me deklaratën e radhës: Unë i bëj burrat të kërcejnë

Xhuli ngacmon me deklaratën e radhës: Unë i bëj burrat të kërcejnë

Yjet
Adelina Berisha të dielën publikon “Ah dashni”, vjen me skena provokuese në klip

Adelina Berisha të dielën publikon “Ah dashni”, vjen me skena provokuese në klip

Muzikë
Arilena Ara publikon fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes së 26-të

Arilena Ara publikon fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes së 26-të

Yjet
Xhuli Nura pozon me veshje tradicionale: A jeni gati për dasma?

Xhuli Nura pozon me veshje tradicionale: A jeni gati për dasma?

Yjet
Rina Balaj dhe Fuego sjellin këngën “Vibe”

Rina Balaj dhe Fuego sjellin këngën “Vibe”

Muzikë
Era Istrefi ndan fotografi të mrekullueshme, nga prapasakenat e videoklipit në pritje

Era Istrefi ndan fotografi të mrekullueshme, nga prapasakenat e videoklipit në pritje

Yjet
Luana Vjollca tregon format atraktive me një fustan të shkurtë, në fotografitë e publikuara në Instagram

Luana Vjollca tregon format atraktive me një fustan të shkurtë, në fotografitë e publikuara në Instagram

Yjet
Heidi Baci bëhet nostalgjike – publikon një fotografi nga fëmijëria

Heidi Baci bëhet nostalgjike – publikon një fotografi nga fëmijëria

Yjet
Beatrix Ramosaj shkëlqen në bikini: Një pamje joshëse dhe fantastike

Beatrix Ramosaj shkëlqen në bikini: Një pamje joshëse dhe fantastike

Yjet
Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit

Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit

Yjet
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

Yjet
Oriola Marashi publikon fotografi mahnitëse në bikini të kuqe, ekspozon figurën tejet joshëse

Oriola Marashi publikon fotografi mahnitëse në bikini të kuqe, ekspozon figurën tejet joshëse

Yjet
Nora Istrefi mahnit me linjat trupore në fotografitë nga pushimet në Shqipëri

Nora Istrefi mahnit me linjat trupore në fotografitë nga pushimet në Shqipëri

Yjet
E tërë vëmendja te Luana Vjollca, moderatorja publikon fotografi me dukje tejet joshëse

E tërë vëmendja te Luana Vjollca, moderatorja publikon fotografi me dukje tejet joshëse

Yjet
Oriola Marashi tregon format e saj madhështore, në fotografitë e reja në Instagram

Oriola Marashi tregon format e saj madhështore, në fotografitë e reja në Instagram

Yjet
Bora Zemani shfaqet në formë të mrekullueshme në fotografitë nga pushimet

Bora Zemani shfaqet në formë të mrekullueshme në fotografitë nga pushimet

Yjet
Oriola Marashi duket fantastike me një dukje verore në fotografitë e fundit

Oriola Marashi duket fantastike me një dukje verore në fotografitë e fundit

Yjet
Dea Mishel shkëlqen me një pamje të mrekullueshme nga pushimet

Dea Mishel shkëlqen me një pamje të mrekullueshme nga pushimet

Yjet


mob5