LAJMI I FUNDIT:

‘Më e mirë e ëma apo e bija’ – Keisi Medini prezanton nënën e saj

‘Më e mirë e ëma apo e bija’ – Keisi Medini prezanton nënën e saj
(Foto: Instagram/keisimedini)
Reklama

Keisi Medini, një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar, na ka prezantuar me të ëmën e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një video në Instastory, ku shihet me të ëmën në një veturë, transmeton Top Channel.


Në video, Keisi në fillim tregon veten e më pas drejton kamerën nga e ëma. Ato duken si dy shoqe dhe njëra më e bukur se tjetra.

(Foto: Instagram/keisimedini)

Deri më sot kemi parë marrëdhënien e ngushtë që Keisi ka me të atin, Sabianin, ku janë të panumërta postimet që ata bëjnë me njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Përfliten për romancë, Keisi Medini dhe DJ Geek shihen sërish në shoqëri të njëri-tjetrit
Lexo po ashtu Përfliten për romancë, Keisi Medini dhe DJ Geek shihen sërish në shoqëri të njëri-tjetrit

Ndërsa me nënën e vet ka ndodhur e kundërta, pasi nuk e ka ekspozuar asnjëherë në rrjetet sociale, deri më tani.

(Foto: Instagram/keisimedini)

Në trend Magazina

Më shumë
Dua Lipa ndahet nga partneri Romain Gavras

Dua Lipa ndahet nga partneri Romain Gavras

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Kalo në kategori