LAJMI I FUNDIT:
Estrada Shqiptare

Estrada Shqiptare

13216 Artikuj

Info

Të gjitha lajmet më të fundit nga showbizi vendor, me protagonistët e estradës shqiptare.

Dafina Zeqiri fshin emrin e Ya Ninës nga dueti i tyre “Nasty x See me” në YouTube

Dafina Zeqiri fshin emrin e Ya Ninës nga dueti i tyre “Nasty x See me” në YouTube

Muzikë
Butrint Imeri ‘tërhiqet zvarrë’ me veturë për klipin e tij të ri

Butrint Imeri ‘tërhiqet zvarrë’ me veturë për klipin e tij të ri

Muzikë
“Më ke bërë bllok në Instagram, kam vite që pyes veten pse” – Rike Roçi ‘i kërkon llogari’ Mc Kreshës

“Më ke bërë bllok në Instagram, kam vite që pyes veten pse” – Rike Roçi ‘i kërkon llogari’ Mc Kreshës

Yjet
“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

Yjet
“Cilët janë artistët me të cilët s’do të bashkëpunoje kurrë” – Mc Kresha jep një përgjigjje interesante

“Cilët janë artistët me të cilët s’do të bashkëpunoje kurrë” – Mc Kresha jep një përgjigjje interesante

Yjet
Mozzik surprizon fansat me albumin e ri “Mergimstar” me 20 këngë

Mozzik surprizon fansat me albumin e ri “Mergimstar” me 20 këngë

Muzikë
Xhensila Myrtezaj shfaqet provokuese me një fustan zbulues, në disa imazhe të publikuara në Instagram

Xhensila Myrtezaj shfaqet provokuese me një fustan zbulues, në disa imazhe të publikuara në Instagram

Yjet
Në ditën e publikimit të albumit, familjarët dhe mësuesja e Mozzikut flasin për rrugëtimin e tij në një dokumentar të shkurtër

Në ditën e publikimit të albumit, familjarët dhe mësuesja e Mozzikut flasin për rrugëtimin e tij në një dokumentar të shkurtër

Yjet
Era Istrefi sjell video provokuese nga prapaskenat e klipit të ri

Era Istrefi sjell video provokuese nga prapaskenat e klipit të ri

Muzikë
Kriset miqësia mes tyre – Stresi ironizon Don Xhonin?

Kriset miqësia mes tyre – Stresi ironizon Don Xhonin?

Po Flitet
Elgit Doda dhe Emra Brah vijnë me këngën e re “Ditë e natë”

Elgit Doda dhe Emra Brah vijnë me këngën e re “Ditë e natë”

Muzikë
Dafina Zeqiri fshin emrin e Ya Ninës në këngën “Nasty x See Me” që e publikoi me të rreth një vit më parë

Dafina Zeqiri fshin emrin e Ya Ninës në këngën “Nasty x See Me” që e publikoi me të rreth një vit më parë

Muzikë
Getinjo feston ditëlindjen e 33-të: Elhamdulilah për secilën frymëmarrje deri më sot

Getinjo feston ditëlindjen e 33-të: Elhamdulilah për secilën frymëmarrje deri më sot

Yjet
Gjiko publikon “Baby Shark”, bashkëpunimin me djalin e tij pesë vjeçar Zëri

Gjiko publikon “Baby Shark”, bashkëpunimin me djalin e tij pesë vjeçar Zëri

Muzikë
Në prag të publikimit të albumit, Mozzik thumbon estradën: Jam Mozziku unë o budallenj, ju pafsha aty ku keni dëshirë të më shihni

Në prag të publikimit të albumit, Mozzik thumbon estradën: Jam Mozziku unë o budallenj, ju pafsha aty ku keni dëshirë të më shihni

Yjet
Adriana Matoshi tregon dukjen e saj me dhe pa makijazh në dy fotografi të ndryshme

Adriana Matoshi tregon dukjen e saj me dhe pa makijazh në dy fotografi të ndryshme

Yjet
Edhe dy ditë publikon albumin e ri, Mozzik i bën thirrje estradës: Mos u frikësoni se nuk ju kam ngacmuar

Edhe dy ditë publikon albumin e ri, Mozzik i bën thirrje estradës: Mos u frikësoni se nuk ju kam ngacmuar

Yjet
Mes ngjarjeve të fundit, Tayna publikon fotografi nga prapskenat e klipit të ri

Mes ngjarjeve të fundit, Tayna publikon fotografi nga prapskenat e klipit të ri

Yjet
“Ne kemi thyer tabu, kemi sjell revolucion” – Arta Bajrami flet për muzikën që është bërë dikur dhe sot

“Ne kemi thyer tabu, kemi sjell revolucion” – Arta Bajrami flet për muzikën që është bërë dikur dhe sot

Muzikë
Fatjeta Barbullushi liron ndjesitë e kurbetit në këngën e saj të re “Paja e Nusnis”

Fatjeta Barbullushi liron ndjesitë e kurbetit në këngën e saj të re “Paja e Nusnis”

Muzikë
Era Istrefi publikon fotografi nga paraqitja provokuese në klipin e ri me Noizyn

Era Istrefi publikon fotografi nga paraqitja provokuese në klipin e ri me Noizyn

Yjet
“Artisti nuk ekziston pa talentin” – vazhdojnë përplasjet mes Taynës dhe ish-menaxherit të saj

“Artisti nuk ekziston pa talentin” – vazhdojnë përplasjet mes Taynës dhe ish-menaxherit të saj

Yjet
“Sakrifikova që ti të mos zvarritëshe si kërmilli, do ta ç’bllokojë këngën se jam burrë” – reagon sërish ish-menaxheri i Taynës

“Sakrifikova që ti të mos zvarritëshe si kërmilli, do ta ç’bllokojë këngën se jam burrë” – reagon sërish ish-menaxheri i Taynës

Yjet
Stealth dhe Ya Nina sjellin këngën e re “Mexico”

Stealth dhe Ya Nina sjellin këngën e re “Mexico”

Muzikë