LAJMI I FUNDIT:

Keisi Medini publikon këngën e re “Bye Bye”

Keisi Medini publikon këngën e re “Bye Bye”
Foto: Screenshot/YouTube
Reklama

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Keisi Medini, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Bye Bye” mban titullin kënga, të cilën njëherësh e ka kompletuar edhe me videoklip.


Artistja ka bërë një paraqitje të mahnitshme në video dhe në secilën prej pjesëve duket në top formë.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga Valter Uka, kurse për vijën melodike është përkujdesur Marsel Gunga.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Nën drejtimin e Fatlum Nergutit, ky projekt tashmë ndodhet edhe në platformën YouTube.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo është këngë e parë e Keisit që pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Big Brother VIP Albania.

Ajo ishte pjesëmarrëse në edicionin e dytë, nga i cili fitues u shpall Luiz Ejlli. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori