LAJMI I FUNDIT:

Kristi komenton ndarjen nga Keisi: Ishte një moment shumë delikat

Kristi komenton ndarjen nga Keisi: Ishte një moment shumë delikat
(Foto: Instagram/kristdragot/TopChannel)

Mënyra se si e ka menaxhuar Kristi Aliaj ndarjen nga Keisi Medinin, është vlerësuar edhe në emisionin “Wake Up” nga Blendi Salaj, Enxhi Nasufi e Neada Muçaj.

Reklama

Ish-banori i ‘Big Brother VIP 2’e kaloi me sportivitet këtë ndarje, nuk ka bërë drama dhe nuk e ka lejuar veten të mërzitet për këtë gjë, sepse do të ishte diçka që banorët e tjerë do ta përdornin dhe do e sulmonin.

Ai shprehet se ishte një fije peri shumë e hollë, ku situata mund të dilte nga kontrolli dhe e konsideron atë si një moment delikat. Gjithashtu është shprehur se nuk dëshironte ta dramatizonte këtë gjë për të ndenjur brenda shtëpisë, pasi që nuk ishte në tipin e tij kjo gjë.

(Foto: Top Channel/BBVA2)

“Ishte një fije peri, një fije shumë e hollë. Ishte një moment shumë delikat edhe për mua edhe për shtëpinë. Njerëzit e kishin fokusin shumë aty, tek ajo gjë dhe unë e dija”.

Kristi bën reagimin e parë në rrjetet sociale pas BBVA: Ishte një udhëtim i vështirë, por eksperiencë e pasur
Lexo po ashtu Kristi bën reagimin e parë në rrjetet sociale pas BBVA: Ishte një udhëtim i vështirë, por eksperiencë e pasur

“Kisha arsye ta dramatizoja, po të doja, por nuk e bëra. Ata ishin gati të më kapnin në këtë pikë. Lorenci po më provokonte shumë”.

“E menaxhova në këtë mënyrë, thashë nuk do e dramatizoj, nuk kam as çfarë fitoj nga dramatizimi i kësaj situate me thënë të drejtën. Për të ndenjur në shtëpi, të bëja diçka të tillë, nuk është fare në tipin tim. Kam pasur shumë durim”, citon Top Channel fjalët e Kristit.

View this post on Instagram

A post shared by KRIST DRAGOT (@kristdragot)

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Magazina
Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Kalo në kategori