LAJMI I FUNDIT:

Kristi bën reagimin e parë në rrjetet sociale pas BBVA: Ishte një udhëtim i vështirë, por eksperiencë e pasur

Kristi bën reagimin e parë në rrjetet sociale pas BBVA: Ishte një udhëtim i vështirë, por eksperiencë e pasur

Kristi Aliaj ishte një prej finalistëve të edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ai u ndodh përball këngëtarit Luiz Ejlli në dyshen e fundit finaliste, dhe çmimin në fund e fitoi këngëtari nga Shkodra.

Kur kanë kaluar gati një javë nga nata e finales së madhe, Kristi ka reaguar për herë të parë në rrjetet sociale.

Foto: Krist Aliaj/Instagram

Në një postim në Instagram, Kristi ka falënderuar shqiptarët për vlerësimin që i bën në këtë rrugëtimi.

Ai tha se kjo aventurë nuk ishte një udhëtimi i lehtë për të, por një eksperiencë e pasur.

Humbi përball Luizit, Kristi: Ai ishte gangster, donte t’i nënshtroheshim
Lexo po ashtu Humbi përball Luizit, Kristi: Ai ishte gangster, donte t’i nënshtroheshim

Kristi tutje në postim foli edhe për tre finalistët e tjerë, Luizin, Efin dhe Deamishel, për të cilët tha se ishin kundërshtarët më të mirë që mund të kishte kërkuar.

View this post on Instagram

A post shared by KRIST ALIAJ (@kristdragot)

“Faleminderit Shqipëri. Faleminderit shqiptarë në mbarë botën. Faleminderit për durimin, respektin, mirëkuptimin dhe vlerësimin tuaj. Ishte një udhëtim i vështirë, por një eksperience shume pasuruese. Ju vlerësoj sepse ishit kundërshtarët më të mirë që mund të kisha kërkuar. Koha për të vënë në përdorim potencialin tuaj Luiz Ejlli, Efi Dhedhes dhe Deamishel. Shumë respekt për të gjithë ekipin e produksionit për kohën dhe përkushtimin e madh”, ka shkruar ai.

Përveç këtij postimi, Kristi ka bërë disa paraqitje televizive ku edhe ka komentuar lojën që kanë bërë në BBVA, mes tjerash duke thënë se pretendonte fitoren. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Magazina
Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina

"Kënga Magjike" nuk do të organizohet këtë vit

Magazina
Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori