LAJMI I FUNDIT:

Kristi Aliaj

78 Artikuj

Krist Aliaj sqaron thashethemet: Unë dhe Dea nuk jemi çift

Krist Aliaj sqaron thashethemet: Unë dhe Dea nuk jemi çift

Yjet
I dashuri i Jori Dellit me thonjtë e lyer – bëhet virale videoja kur vet ajo në Big Brother e kritikonte Kristin për manikyr

I dashuri i Jori Dellit me thonjtë e lyer – bëhet virale videoja kur vet ajo në Big Brother e kritikonte Kristin për manikyr

Yjet
Kristi Aliaj komenton marrëdhënien e Luizit dhe Kiarës: Pasioni i çiftit po zbehet, e kam vënë re

Kristi Aliaj komenton marrëdhënien e Luizit dhe Kiarës: Pasioni i çiftit po zbehet, e kam vënë re

Yjet
‘Diss ndaj Kristit?’ – Keisi sqaron të vërtetën e këngës “Bye Bye”

‘Diss ndaj Kristit?’ – Keisi sqaron të vërtetën e këngës “Bye Bye”

Po Flitet
Dea Mishel: Me Kristin kemi kimi, por nuk mund të flasim për ndjenja romantike

Dea Mishel: Me Kristin kemi kimi, por nuk mund të flasim për ndjenja romantike

Yjet
Deamishel ngacmon ndjekësit: Jam në një marrëdhënie me Kristin

Deamishel ngacmon ndjekësit: Jam në një marrëdhënie me Kristin

Yjet
U cilësua si ‘diss’ ndaj tij, Kristi komenton këngën e re të Keisit

U cilësua si ‘diss’ ndaj tij, Kristi komenton këngën e re të Keisit

Po Flitet
Thyen heshtjen – Kristi Aliaj flet për herë të parë për marrëdhënien me të dashurën e përfolur, Zazën

Thyen heshtjen – Kristi Aliaj flet për herë të parë për marrëdhënien me të dashurën e përfolur, Zazën

Yjet
Kristi pyetet nëse e ka takuar balerinën me të cilën pati afrimitet në festën e beqarisë së Luizit

Kristi pyetet nëse e ka takuar balerinën me të cilën pati afrimitet në festën e beqarisë së Luizit

Po Flitet
Kristi komenton ndarjen nga Keisi: Ishte një moment shumë delikat

Kristi komenton ndarjen nga Keisi: Ishte një moment shumë delikat

Po Flitet
Kristi bën reagimin e parë në rrjetet sociale pas BBVA: Ishte një udhëtim i vështirë, por eksperiencë e pasur

Kristi bën reagimin e parë në rrjetet sociale pas BBVA: Ishte një udhëtim i vështirë, por eksperiencë e pasur

Yjet
Humbi përball Luizit, Kristi: Ai ishte gangster, donte t’i nënshtroheshim

Humbi përball Luizit, Kristi: Ai ishte gangster, donte t’i nënshtroheshim

Yjet
Pas përfundimit të BBVA, Kristi thotë se marrëdhënia me Keisin është e mbyllur

Pas përfundimit të BBVA, Kristi thotë se marrëdhënia me Keisin është e mbyllur

Yjet
Kejvina tregon cilat do të jenë raportet me Kristin tash kur ka përfunduar ‘BBVA 2’

Kejvina tregon cilat do të jenë raportet me Kristin tash kur ka përfunduar ‘BBVA 2’

Po Flitet
Kristi befasohet nga motra në finalen e BBVA, ajo këndon për të

Kristi befasohet nga motra në finalen e BBVA, ajo këndon për të

Yjet
Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në finalen e madhe të BBVA 2

Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në finalen e madhe të BBVA 2

Yjet
Përfundon Big Brother VIP Albania 2 me Luiz Ejllin fitues: Gjithçka që ndodhi në natën finale

Live Përfundon Big Brother VIP Albania 2 me Luiz Ejllin fitues: Gjithçka që ndodhi në natën finale

TV / Film
Finalistët e Big Brother VIP Albania festuan mbrëmjen e fundit në shtëpinë e famshme

Finalistët e Big Brother VIP Albania festuan mbrëmjen e fundit në shtëpinë e famshme

Yjet
Puthje dhe ledhatime, Kristi nuk përmbahet me valltaren gjatë festës së beqarisë së Luizit

Puthje dhe ledhatime, Kristi nuk përmbahet me valltaren gjatë festës së beqarisë së Luizit

Yjet
Disa prej ish-banorëve u rifutën në Big Brother VIP Albania për të festuar natën e beqarisë së Luizit

Disa prej ish-banorëve u rifutën në Big Brother VIP Albania për të festuar natën e beqarisë së Luizit

Yjet
“Je klouni i vitit” – Kristi nuk i kursen ofendimet në debatin me Luizin

“Je klouni i vitit” – Kristi nuk i kursen ofendimet në debatin me Luizin

Yjet
Kristi flet sërish për ish-partneren që la jashtë para hyrjes në BBVA: Jetonim larg njëri-tjetrit, ishte shumë e vështirë

Kristi flet sërish për ish-partneren që la jashtë para hyrjes në BBVA: Jetonim larg njëri-tjetrit, ishte shumë e vështirë

Yjet
Romanca Keisi-Kristi, Sabiani përballet për herë të parë me Robertin në emision

Romanca Keisi-Kristi, Sabiani përballet për herë të parë me Robertin në emision

TV / Film
Kristi tregon nëse mund të ketë një lidhje me Keisin jashtë BBVA: Disa gjëra kur mbyllen është më mirë t’i mbash ashtu

Kristi tregon nëse mund të ketë një lidhje me Keisin jashtë BBVA: Disa gjëra kur mbyllen është më mirë t’i mbash ashtu

Yjet