LAJMI I FUNDIT:

Thyen heshtjen – Kristi Aliaj flet për herë të parë për marrëdhënien me të dashurën e përfolur, Zazën

Thyen heshtjen – Kristi Aliaj flet për herë të parë për marrëdhënien me të dashurën e përfolur, Zazën

Kristi Aliaj është njëri nga finalistët e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ai u komentua tejet shumë për qëndrimin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri për shkak të stilit të veçantë që kishte.

Sa ishte në BBVA, Kristi u tha se kishte lënë një lidhje pezull jashtë, ndërkohë që nisi një njohje me ish-banoren Keisi Medini.

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti së fundmi ka qenë i ftuar në “Dielli apo Hëna” ku ka folur për marrëdhënien me Zazën.

Të gjitha lajmet nga Kristi Aliaj
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kristi Aliaj

Aliaj u shpreh se është mbyllur muhabeti me Zazën dhe nuk ka folur më me të edhe pasi ka dalë nga shtëpia.

Pjesë nga biseda me moderatoren Nevina Shtylla:

Nevina Shtylla: Na zbulo të vërtetën e këtij raporti një herë e mirë dhe nëse ke kontaktuar me të pas daljes nga shtëpia e “Big Brother” apo jo?

Kristi: Jo është mbyllur, ka mbaruar.

Nevina Shtylla: Keni kontaktuar?

Kristi: Fare.

Nevina Shtylla: As nëpërmjet ndonjë personi të afërt?

Kristi: Asgjë.

Nevina Shtylla: Na shpjego si qëndron i gjithë misteri.

Kristi: S’ka mister, e bëni ju mister.

Nevina Shtylla: Në duam të dimë, jemi kuriozë.

Dea Mishel: Ajo vajza ishte shumë e bukur se e pashë dhe unë.

Nevina Shtylla: Na zbulo çfarë e kishe?

Krisit: E kisha të dashur.

Nevina Shtylla: Pse u mërzit aq shumë, i kishit lënë gjërat pezull?

Kristi: Jo, ishte tjetër gjë, ishte e komplikuar situata, por ka mbaruar, s’ka mistere, ka mbaruar.

Edi Manushi: O Kristi çfarë kombësie kishte ajo se jam kurioz?

Kristi: Jetonte në Gjermani. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Magazina
Kalo në kategori