LAJMI I FUNDIT:

Keisi nuk e përjashton mundësinë për një lidhje me Kristin jashtë shtëpisë së Big Brother

Keisi nuk e përjashton mundësinë për një lidhje me Kristin jashtë shtëpisë së Big Brother

Keisi Medini dhe Kristi Aliaj kanë qenë dy emra po ashtu shumë të diskutuar në Big Brother VIP Albania.

Dyshja nisën një njohje brenda, e cila u ftoh me kalimin e kohës nga të dyja palët.


Ka qenë biondja ajo që u tërhoq nga Kristi duke thënë se nuk ndjen më për të, gjë që ndodhi menjëherë pas hyrjes së Lorenc Hasramajt në shtëpi, i cili dikur kishte pasur një lidhje me këngëtaren.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo mbrëmë (e shtunë) u eliminua nga gara e BBVA, gjersa pas daljes diskutoi disa gjëra.

Eliminimi i Keisit nga Big Brother, reagon Sabiani: Nuk besoj se e nxori publiku
Lexo po ashtu Eliminimi i Keisit nga Big Brother, reagon Sabiani: Nuk besoj se e nxori publiku

Artistja shqiptare theksoi se nuk e përjashton mundësinë për një njohje jashtë me Aliajn, nëse ai do t’i shkruajë i pari.

Foto: Screenshot/YouTube

“Do pres të dalë Kristi dhe nëse ai më shkruan i pari, atëherë do të shohim”, u shpreh ajo.

Kjo ka lënë të nënkuptohet që jashtë mund të ketë diçka më shumë mes tyre. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Magazina

"Doktori nuk t’i ka bërë mirë të pasmet" - Linda Halimi e ashpër ndaj Edona Jamesit

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Kalo në kategori