LAJMI I FUNDIT:

Gresa Hoti merr vëmendje me fotografitë fantastike nga pushimet e saj

Gresa Hoti merr vëmendje me fotografitë fantastike nga pushimet e saj

Modelja tejet simpatike dhe e dashur për publikun shqiptar, Gesa Hoti, ka ndarë imazhe fantastike me ndjekësit e saj.

Bukuroshja këto fotografi i publikoi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat ka ndarë momente që ka kaluar gjatë pushimeve.

Gresa Hoti pozon krejtësisht nudo në bregdetin meksikan
Lexo po ashtu Gresa Hoti pozon krejtësisht nudo në bregdetin meksikan

E njohur për bukurinë e saj natyrale, në njërën nga fotografitë, ajo tregon fizikun e saj të patëmetë, teksa fotografohet thuajse zhveshur, në një pishinë.

Foto: Gresa Hoti/Instagram

Ndër të tjera, Gresa e cila po ashtu shkëlqeu edhe me pjesëmarrjen në Big Brother VIP Kosova, ndau edhe çaste të tjera të këndshme të cilat i kaloi në pushimet e saj te fundit në Bali.

Kujtojmë që Gresa u lidh me banorin tjetër Andi Artani, gjatë qëndrimit të tyre në BBVK, por lidhja e tyre nuk vazhdoi jashtë. /Telegrafi/

Foto: Gresa Hoti/Instagram
Foto: Gresa Hoti/Instagram
Foto: Gresa Hoti/Instagram
Foto: Gresa Hoti/Instagram
Foto: Gresa Hoti/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Mes spekulimeve për divorc, Jennifer Lopez bën dedikimin për Ben Affleck

Mes spekulimeve për divorc, Jennifer Lopez bën dedikimin për Ben Affleck

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Kalo në kategori