LAJMI I FUNDIT:

Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani

Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani
Foto: Facebook

Në spektaklin e natës së sotme (e shtunë) është diskutuar edhe marrëdhënia e Kristit, Keisit dhe Lorenc Hasramës.

Keisi kur hyri në Big Brother VIP Albania nisi një njohje me Kristin, e cila u ndërpre menjëherë pasi u fut në shtëpi Lorenc Hasrama.

Më pas pati aludime të shumta në internet duke thënë se pengesë është parë Lorenci, meqë më parë ka pasur një romancë me të.

Foto: Facebook

Këngëtari i njohur kishte treguar në dhomën e rrëfimit për lidhjen që kishte parë me Medinin.

Fotini Derxho mes lotësh rrëfen historinë e trishtë familjare: Kam nëntë vite pa folur me të atin, ka futur edhe vëllanë tim në burg
Lexo po ashtu Fotini Derxho mes lotësh rrëfen historinë e trishtë familjare: Kam nëntë vite pa folur me të atin, ka futur edhe vëllanë tim në burg

“Kemi dalë ca kohë më përpara, një marrëdhënie e shkurtër. Është histori e mbyllur tani”, u shpreh ai.

Foto: Facebook

Biondja ndërkaq ngeli e habitur nga ky veprim i Lorencit, duke shtuar se nuk e kishte menduar që do e zbulonte këtë.

“Unë nuk e dija që Lorenci ka folur për këtë gjënë që kemi patur. Nuk kam çfarë të shtoj më. Është histori e mbyllur”, tha ajo.

Foto: Facebook

Ata tutje thanë se tani vazhdojnë të jenë miq të mirë. /Telegrafi/

Foto: Facebook


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Magazina
Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Magazina
Aktorja e hitit

Aktorja e hitit "Fifty Shades of Grey" shijon pushimet në Meksikë me partnerin e saj Chris Martin

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Kalo në kategori