LAJMI I FUNDIT:

Lorenc Hasrama

12 Artikuj

Klajvert dhe Irkenc Hyka sjellin këngën e re “Luj luj”

Klajvert dhe Irkenc Hyka sjellin këngën e re “Luj luj”

Muzikë
Lorenc Hasrama publikon këngën e re “Ne”

Lorenc Hasrama publikon këngën e re “Ne”

Muzikë
Big Brother i “rekordeve të zeza”, tre banorë u përjashtuan e gjashtë të tjerë dhanë dorëheqje gjatë këtij edicioni

Big Brother i “rekordeve të zeza”, tre banorë u përjashtuan e gjashtë të tjerë dhanë dorëheqje gjatë këtij edicioni

Butrint Avdyli
Zbuloi lidhjen me Keisin në Big Brother VIP Albania, Lorenc Hasrama: Nuk e kam bërë me qëllim, as për lojë

Zbuloi lidhjen me Keisin në Big Brother VIP Albania, Lorenc Hasrama: Nuk e kam bërë me qëllim, as për lojë

Yjet
Lorenc Hasrama lë shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Lorenc Hasrama lë shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Yjet
E dashuruar brenda shtëpisë së BBVA, Lorenci e pyet me kë – Keisi përgjigjet: E kam përballë

E dashuruar brenda shtëpisë së BBVA, Lorenci e pyet me kë – Keisi përgjigjet: E kam përballë

Yjet
Pas deklaratave të tij në spektakël, Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal

Pas deklaratave të tij në spektakël, Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal

Yjet
Keisi qan pas spektaklit në BBVA, thotë se nuk ka qenë në lidhje me Lorencin

Keisi qan pas spektaklit në BBVA, thotë se nuk ka qenë në lidhje me Lorencin

Yjet
Lorenci e pranoi se ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje

Lorenci e pranoi se ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje

Yjet
Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani

Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani

Yjet
Jori dhe Lorenci kalojnë natën bashkë në suitë, nuk mungojnë ngacmimet me njëri-tjetrin

Jori dhe Lorenci kalojnë natën bashkë në suitë, nuk mungojnë ngacmimet me njëri-tjetrin

Yjet
Lista e plotë e fituesve në Festivalin “Kënga Magjike”

Lista e plotë e fituesve në Festivalin “Kënga Magjike”

Muzikë