LAJMI I FUNDIT:

Lorenci e pranoi se ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje

Lorenci e pranoi se ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje

Në Big Brother VIP së fundmi u diskutua marrëdhënia e Keisi Medinit dhe Lorenc Hasramës.

Këngëtari i njohur në dhomën e rrëfimit kishte pranuar se më përpara ka qenë në një lidhje dashurie me bionden.

Ai tha se marrëdhënia e tyre ishte e shkurtër dhe se tani vazhdojnë të mbesin miq, duke lënë pas historinë tashmë të mbyllur.

Foto: Screenshot/Instagram

Medini nga ana tjetër ngeli e habitur dhe nuk shtoi asgjë më shumë rreth kësaj pjese.

Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani
Lexo po ashtu Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani

Një reagim në lidhje me këtë nuk mungoi as nga babai i Keisit, artisti shqiptar, Sabiani.

“Keisi Medini, princesha e babit. Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje, kësaj radhe nuk futem më aty, të pres jashtë të tërheq veshin. Gjithsesi je gjëja më e shtrenjtë e babit”, tha ai.

Sabiani mes tjerash nuk ishte dakord edhe për njohjen e Keisit me Kristin, gjë që bëri të futej sërish në shtëpinë e famshme të Shqipërisë. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori