LAJMI I FUNDIT:

Keisi qan pas spektaklit në BBVA, thotë se nuk ka qenë në lidhje me Lorencin

Keisi qan pas spektaklit në BBVA, thotë se nuk ka qenë në lidhje me Lorencin
Foto: Facebook

Keisi Medini ka shpërthyer në lot pas spektaklit të natës së kaluar (e shtunë) në Big Brother VIP Albania.

Ajo ka ngelur e habitur dhe nuk e priti aspak mirë deklaratën e Lorenc Hasramës, ku tha se ata kanë qenë të lidhur jashtë shtëpisë.


Gjatë një bisede me Luizin, biondja ka thënë se nuk ishin të lidhur por në një njohje.

Këngëtarja tutje theksoi se nuk do dëshironte të hapej fare kjo temë, për faktin se del e shëmtuar jashtë.

Lorenci e pranoi se ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje
Lexo po ashtu Lorenci e pranoi se ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje

Pjesë nga biseda e Luizit dhe Keisit:

Luizi: “Nuk e ka bërë për të të dëmtuar lojën ty”.

Keisi: “Nuk e kam për atë”.

Luizi: “Po për ça? Për faktin se me demek po të del nami që ke qenë e lidhur?”.

Keisi: “Nuk kam qenë e lidhur, kemi patur njohjen tonë, ça lidhje ka se kemi një jetë aty jashtë po në momentin që ti futesh brenda unë dal shumë shëmtuar. Nuk do doja të hapej fare si temë. Nuk kam pasur dëshirë”.

Nga ana tjetër, Lorenci po qëndronte i mërzitur dhe i vetmuar në dhomën e grimit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Kalo në kategori