LAJMI I FUNDIT:

Lorenc Hasrama lë shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Lorenc Hasrama lë shtëpinë e Big Brother VIP Albania
Foto: Facebook

Pas Gerti Koxhës, në Big Brother VIP Albania natën e sotme (e shtunë) u largua me dëshirë Lorenc Hasrama.

Këngëtari i njohur kërkoi të dilte për shkak se këto ditë ka qenë më i ngarkuar emocionalisht.

“E shoh që brenda kam një ngarkesë emocionale që nuk po më lejon të vazhdoj një lojë të bukur brenda dhe të jem më aktiv. E kam parë disa ditë që kam qenë më i tërhequr”, u shpreh Hasrama.

Foto: Screenshot/Facebook

“Jam me luhatje humori”, tha mes tjerash artisti duke shtuar se më mirë është që të dalë nga shtëpia.

Gerti Koxha eliminohet nga Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Gerti Koxha eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Ai tha se përkundër humorit që ka, nuk e ka gjetur veten brenda dhe se për këtë nuk dëshiron që të rrijë më shumë.

Foto: Screenshot/Facebook

I njëjti brenda ka qenë i sinqertë, ka bërë shaka me një pjesë të madhe të banorëve dhe se tejet pak është përfshirë në debate.

Mes shumë gjërave, Lorenci brenda ka folur edhe për lidhjen që kishte me banoren Keisi Medini. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Facebook


Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismaili publikon imazhin e përmendores nudo të Mbretëreshës Teutë: Në religjion femrat janë të mbuluar, si ma komentoni këtë

Adelina Ismaili publikon imazhin e përmendores nudo të Mbretëreshës Teutë: Në religjion femrat janë të mbuluar, si ma komentoni këtë

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Nisin xhirimet e

Nisin xhirimet e "O Sa Mirë" për sezonin rikthyes

Magazina
Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Magazina

"Tradhtia është prerje në besë, të dënohet me burg" - përplasen Romeo dhe Heidi në debatin e tyre brenda shtëpisë

Magazina
Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Magazina
Kalo në kategori