LAJMI I FUNDIT:

Zbuloi lidhjen me Keisin në Big Brother VIP Albania, Lorenc Hasrama: Nuk e kam bërë me qëllim, as për lojë

Zbuloi lidhjen me Keisin në Big Brother VIP Albania, Lorenc Hasrama: Nuk e kam bërë me qëllim, as për lojë
Reklama

Lorenc Hasrama u largua ditën e djeshme (e shtunë) me dëshirë nga Big Brother VIP Albania.

Ai kërkoi daljen nga shtëpia pasi kohëve të fundit nuk po ndihej mirë dhe se kishte një ngarkesë emocionale.


Këngëtari ndërkohë gjatë qëndrimit në shtëpi mori vëmendje me një deklaratë që bëri për Keisi Medinin.

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti tha se kanë qenë të lidhur para disa viteve, por që kjo histori tashmë është e mbyllur.

Lorenc Hasrama lë shtëpinë e Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Lorenc Hasrama lë shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Artisti i njohur është rrëfyer së fundmi në “Fan Club”, ku ka treguar se nuk e bëri me qëllim.

Foto: Screenshot/YouTube

“Unë e kuptoj dhe jam ndjerë shumë keq i kam kërkuar falje, Keisit në radhë të parë se nuk kam dashur të dali ajo gjë, më iku situata nga duart, është prind e kuptoj, ajo më njeh s’do e bëja kurrë për lojë, për sa kohë kam qenë në rregull me Keisin, banorëve s’u detyrohem asnjëherë”, u shpreh ai.

“Mund të dukem si Don Zhuan, unë kam dashur të dalë atë natë nga shtëpia, unë Sabianin e respektoj, e di që e ka prek por kurrsesi s’e kam bërë me qëllim. Unë kam prit që Keisi do më rrijë ftohtë, unë s’do bëja kurrë për lojë gjëra të tilla”, vazhdoi më tej Hasrama.

Foto: Screenshot/YouTube

Lorenci mes tjerash theksoi se me Keisin do të jenë miq të mirë, por jo më shumë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Mediumi prestigjioz amerikan “Rolling Stone”: Drake feston Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë në videon “Polar Opposites”

Mediumi prestigjioz amerikan “Rolling Stone”: Drake feston Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë në videon “Polar Opposites”

Magazina
Vjosa Osmani publikon një video përmbledhëse të darkës së yjeve, ku prezente ishte edhe Rita Ora me burrin e saj Taika Waititi

Vjosa Osmani publikon një video përmbledhëse të darkës së yjeve, ku prezente ishte edhe Rita Ora me burrin e saj Taika Waititi

Magazina
Dua Lipa duket e mahnitshme ndërsa shijon një shëtitje në qytetin e New Yorkut

Dua Lipa duket e mahnitshme ndërsa shijon një shëtitje në qytetin e New Yorkut

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Edona James tregon se çka i pëlqen më shumë tek një mashkull

Edona James tregon se çka i pëlqen më shumë tek një mashkull

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori