LAJMI I FUNDIT:

Lorenc Hasrama publikon këngën e re “Ne”

Lorenc Hasrama publikon këngën e re “Ne”
Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtari dhe ish-banori i Big Brother VIP Albania 2, Lorenc Hasrama, ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Ne” mban titullin kënga, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.


Teksti dhe muzika është realizuar nga Irkenc Hyka me miksim nga JoJo.

Foto: Screenshot/YouTube

Producimi po ashtu u bë në studion e Unix me video të kompletuar nga Magic Pro.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Hasrama muajve të fundit mori vëmendje me paraqitjen në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Foto: Screenshot/YouTube

Gjatë qëndrimit brenda, ai u përfol mjaft shumë për lojën e mes tjerash edhe për marrëdhënien me Keisi Medinin.

Sidoqoftë, Lorenci shquhet për vokalin unik dhe në veçanti për baladat. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Kalo në kategori