LAJMI I FUNDIT:

Klajvert dhe Irkenc Hyka sjellin këngën e re “Luj luj”

Klajvert dhe Irkenc Hyka sjellin këngën e re “Luj luj”
Foto: Screenshot/YouTube

Artistët e njohur, Klajvert dhe Lorenc Hasrama, kanë lansuar sot (e premte) këngën e re.

“Luj luj” mban titullin bashkëpunimi i tyre, të cilin e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.


Teksti është shkruar nga ish-banori i Big Brother VIP Albania 2, kurse për muzikën u kujdes Irkenc Hyka.

Foto: Screenshot/YouTube

Producimi ndërkaq u bë në studion e Unix me miksim dhe masterizim nga JoJo.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Videoja i është besuar produksionit të njohur, Magic Pro.

Foto: Screenshot/YouTube

Irkenci këtë vit ka qenë në vëmendje të madhe pas pjesëmarrjes në edicionin e dytë të Big Brother.

I njëjti ndau me publikun disa histori nga jeta e karriera, për të cilat tutje u komentua mjaft shumë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
2 Ton dhe Stresi sjellin këngën e re

2 Ton dhe Stresi sjellin këngën e re "Fjalët e mia"

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
Kalo në kategori