LAJMI I FUNDIT:
Publikohet trailer-i i dokumentarit “I Am: Celine Dion” – këngëtarja shpërthen në lot ndërsa flet për sëmundjen e saj të rrallë

Publikohet trailer-i i dokumentarit “I Am: Celine Dion” – këngëtarja shpërthen në lot ndërsa flet për sëmundjen e saj të rrallë

Yjet
Një e ftuar mori vëmendje në Festivalin e Filmit në Kanë me një fustan me fytyrën e Krishtit

Një e ftuar mori vëmendje në Festivalin e Filmit në Kanë me një fustan me fytyrën e Krishtit

Yjet
Ish-banorët futen në shtëpi, Ilnisa e befason Meritonin me tortë për ditëlindjen e 29-të

Ish-banorët futen në shtëpi, Ilnisa e befason Meritonin me tortë për ditëlindjen e 29-të

Yjet
Capital T do të këndojë himnin e kuqezinjve në Euro 2024

Capital T do të këndojë himnin e kuqezinjve në Euro 2024

Muzikë
Usyk bën debutimin në Hollywood në një film përkrah Dwayne Johnson

Usyk bën debutimin në Hollywood në një film përkrah Dwayne Johnson

TV / Film
Prishet miqësia me Taynës dhe Bardhit? Nuk ndiqen më as në rrjete sociale

Prishet miqësia me Taynës dhe Bardhit? Nuk ndiqen më as në rrjete sociale

Po Flitet
Artisti me famë ndërkombëtare me koncert në Tiranë

Artisti me famë ndërkombëtare me koncert në Tiranë

Yjet
Kida dhe Oualid vijnë me këngën e re “Ya Habibi”

Kida dhe Oualid vijnë me këngën e re “Ya Habibi”

Muzikë
Robert Berisha shijon pushimet me të dashurën e re në Greqi

Robert Berisha shijon pushimet me të dashurën e re në Greqi

Yjet
Sara Gjordeni me fjalë emocionuese teksa pret të bëhet nënë: Si munde të vish të më japësh frymë kur bota po ma merrte?

Sara Gjordeni me fjalë emocionuese teksa pret të bëhet nënë: Si munde të vish të më japësh frymë kur bota po ma merrte?

Yjet
‘Vëllai i Madh’ organizon sonte festë në BBVA për ditëlindjen e Meriton Mjekiqit – ftohen edhe ish-banorët

‘Vëllai i Madh’ organizon sonte festë në BBVA për ditëlindjen e Meriton Mjekiqit – ftohen edhe ish-banorët

Yjet
Cassie thyen heshtjen, reagon për herë të parë për videon ku shihej duke u sulmuar brutalisht nga Diddy

Cassie thyen heshtjen, reagon për herë të parë për videon ku shihej duke u sulmuar brutalisht nga Diddy

Yjet
Aktorja Cate Blanchett shfaqet në Kanë me një fustan të frymëzuar nga flamuri palestinez

Aktorja Cate Blanchett shfaqet në Kanë me një fustan të frymëzuar nga flamuri palestinez

Yjet
Adelina Ismaili emocionohet në emision, kur i ftuari i tregon se ia ka vënë vajzës emrin e saj

Adelina Ismaili emocionohet në emision, kur i ftuari i tregon se ia ka vënë vajzës emrin e saj

Yjet
Fansat e pyesin se pse i është hequr verifikimi në Twitter, Bebe Rexha: Askush nuk ma ka paguar faturën

Fansat e pyesin se pse i është hequr verifikimi në Twitter, Bebe Rexha: Askush nuk ma ka paguar faturën

Yjet
Këngëtares Taylor Swift i zbërthehet fustani në skenë – vihet në siklet para mijëra fansave në koncert

Këngëtares Taylor Swift i zbërthehet fustani në skenë – vihet në siklet para mijëra fansave në koncert

Yjet
Çun Lajçi: Në Pulmologji kur po vdisja nga Covidi, Sali Berisha po më ofronte transfer në Stamboll me shpenzimet e veta

Çun Lajçi: Në Pulmologji kur po vdisja nga Covidi, Sali Berisha po më ofronte transfer në Stamboll me shpenzimet e veta

Yjet
Është 51 vjeçe – por pak njerëz mund ta besojnë moshën e Alessia Marcuzzit, ish gruas së futbollistit të njohur italian

Është 51 vjeçe – por pak njerëz mund ta besojnë moshën e Alessia Marcuzzit, ish gruas së futbollistit të njohur italian

Yjet
Meritoni feston ditëlindjen, Ilnisa e uron nga jashtë: Je arsyeja e fitores time

Meritoni feston ditëlindjen, Ilnisa e uron nga jashtë: Je arsyeja e fitores time

Yjet
Jennifer Lopez vihet në siklet kur gjatë konferencës për shtyp, gazetari e pyet se a është e vërtetë që është ndarë nga Ben Affleck

Jennifer Lopez vihet në siklet kur gjatë konferencës për shtyp, gazetari e pyet se a është e vërtetë që është ndarë nga Ben Affleck

Po Flitet
Muzikanti amerikan Charlie Colin vdiq pasi rrëshqiti në dush, trupi u gjet pak ditë më vonë

Muzikanti amerikan Charlie Colin vdiq pasi rrëshqiti në dush, trupi u gjet pak ditë më vonë

Yjet
Beatrix Ramosaj tregon linjat e trupit në fotografitë e reja me bikini nga bregdeti i New Yorkut

Beatrix Ramosaj tregon linjat e trupit në fotografitë e reja me bikini nga bregdeti i New Yorkut

Yjet
Vincent Cassel dhe e dashura e tij 29 vite më e re, duken elegantë ndërsa shpërfaqin dashurinë në Festivalin e Filmit në Kanë

Vincent Cassel dhe e dashura e tij 29 vite më e re, duken elegantë ndërsa shpërfaqin dashurinë në Festivalin e Filmit në Kanë

Yjet
Rita Ora shkëlqen me dukjen e saj në finalen e spektaklit “The Masked Singer US”

Rita Ora shkëlqen me dukjen e saj në finalen e spektaklit “The Masked Singer US”

TV / Film