LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura dhe Fis Juniku ribashkohen pas shumë kohe

Xhuli Nura dhe Fis Juniku ribashkohen pas shumë kohe

Juliana Nura dhe Fis Juniku kanë qenë dytë banorë të edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Juliana e njohur si Xhuli, ka qenë njëra nga lojtarët më të fortë në shtëpi, duke i bërë ballë gjitha debateve.


Ndërsa për Fisin gara për çmimin e madh ishte e shkurtë, por ai mbetet njëri nga ish-banorët më simpatikë.

Foto: Fis Juniku/Instagram

Tashmë për Fisin ka filluar një rrugëtim i ri, duke drejtuar një emision të tijin në YouTube, të quajtur “Shok Podcast”.

Në një fotografi të publikuar nga vetë Fisi, në llogarinë e tij në Instagram, shihet me Xhulin, duke i dhënë asaj pite.

Foto: Screenshot

Kjo pasi Xhuli ka qenë tejet aktive në kuzhinën e BBVK-së, duke e gatuar shpesh, po këtë ushqim tradicional.

Duket se Xhuli ka qenë e ftuar në emisionin e Fisit, pasi fotografia është shkrepur në atë ambient. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Kalo në kategori