LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura

192 Artikuj

Xhuli – arsyeja e përplasjes së befasishme të Noizyt me Stresin?

Xhuli – arsyeja e përplasjes së befasishme të Noizyt me Stresin?

Po Flitet
Xhuli Nura thotë se është penduar për njohjen me Atdhe Xharavinën në Big Brother VIP Kosova

Xhuli Nura thotë se është penduar për njohjen me Atdhe Xharavinën në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Xhuli Nura: Jam luaneshë në shtrat

Xhuli Nura: Jam luaneshë në shtrat

Yjet
Xhuli thotë Luizi dhe Efi po e kopjojnë në Big Brother VIP Albania

Xhuli thotë Luizi dhe Efi po e kopjojnë në Big Brother VIP Albania

Yjet
Xhuli Nura merr vëmendje me veshje tradicionale shqiptare

Xhuli Nura merr vëmendje me veshje tradicionale shqiptare

Yjet
Xhuli Nura merr pjesë në marshin në Prishtinë në mbështetje të të mbijetuarve të dhunës seksuale gjatë luftës

Xhuli Nura merr pjesë në marshin në Prishtinë në mbështetje të të mbijetuarve të dhunës seksuale gjatë luftës

Yjet
Xhuli Nura i del në mbrojtje Nita Latifit për debatin me Ronaldo Sharkën në BBVA: Kur gruaja thotë mos më prek, i bie ndalu

Xhuli Nura i del në mbrojtje Nita Latifit për debatin me Ronaldo Sharkën në BBVA: Kur gruaja thotë mos më prek, i bie ndalu

Yjet
Xhuli Nura flet sërish për konfliktin me Dafina Zeqirin: Ka ndodhur një keqkuptim, i kërkoj falje

Xhuli Nura flet sërish për konfliktin me Dafina Zeqirin: Ka ndodhur një keqkuptim, i kërkoj falje

Yjet
Xhuli Nura ua prezanton ndjekësve ‘Librin e Suksesit’: Kam folur për të në Big Brother, kam shënuar të gjitha sukseset e mia

Xhuli Nura ua prezanton ndjekësve ‘Librin e Suksesit’: Kam folur për të në Big Brother, kam shënuar të gjitha sukseset e mia

Yjet
Xhuli Nura ishte e pranishme në O2 Arena të Londrës, në duelin e Anthony Joshua ndaj Jermaine Franklin

Xhuli Nura ishte e pranishme në O2 Arena të Londrës, në duelin e Anthony Joshua ndaj Jermaine Franklin

Yjet
Doli finaliste në Big Brother VIP Kosova, Xhuli iu rikthehet angazhimeve në Londër

Doli finaliste në Big Brother VIP Kosova, Xhuli iu rikthehet angazhimeve në Londër

Yjet
Xhuli përgatit iftar për shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë

Xhuli përgatit iftar për shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë

Yjet
Mohoi lidhjen me të, Xhuli i përgjigjet Noizyt: E vërteta është se publiku na kanë parë bashkë

Mohoi lidhjen me të, Xhuli i përgjigjet Noizyt: E vërteta është se publiku na kanë parë bashkë

Yjet
Xhuli Nura: Veç një herë në jetë kam qenë e dashuruar

Xhuli Nura: Veç një herë në jetë kam qenë e dashuruar

Yjet
Xhuli Nura publikon fotografi nga varrezat e Jasharajve: I përjetshëm kujtimi për të rënët për liri

Xhuli Nura publikon fotografi nga varrezat e Jasharajve: I përjetshëm kujtimi për të rënët për liri

Yjet
Xhuli dhe Bruno vizitojnë kryetarin e Skenderajt, Fadil Nurën

Xhuli dhe Bruno vizitojnë kryetarin e Skenderajt, Fadil Nurën

Yjet
Xhuli Nura dhe Rina Balaj pozojnë përkrah njëra-tjetrës

Xhuli Nura dhe Rina Balaj pozojnë përkrah njëra-tjetrës

Yjet
Xhuli Nura reagon me një postim në Instagram pas daljes nga BBVK: Nëse jo vendin e parë, unë fitova zemrat dhe dashurinë tuaj

Xhuli Nura reagon me një postim në Instagram pas daljes nga BBVK: Nëse jo vendin e parë, unë fitova zemrat dhe dashurinë tuaj

Yjet
Shota-Xhulit: I ke pasur pretendimet për të qenë në një reklamë ndërkombëtare, përfundove në paketim të miellit

Shota-Xhulit: I ke pasur pretendimet për të qenë në një reklamë ndërkombëtare, përfundove në paketim të miellit

Yjet
Mospjesëmarrja në Post BBVK, Vedati reagon duke publikuar sondazhet që e kanë nxjerrë atë fitues dhe jo Stresin

Mospjesëmarrja në Post BBVK, Vedati reagon duke publikuar sondazhet që e kanë nxjerrë atë fitues dhe jo Stresin

Yjet
Xhuli: Unë jam fituese e popullit

Xhuli: Unë jam fituese e popullit

Yjet
Reagimi i Xhulit pas Big Brother VIP Kosova: Unë e kam fituar çmimin më të madh, publikun

Reagimi i Xhulit pas Big Brother VIP Kosova: Unë e kam fituar çmimin më të madh, publikun

Yjet
Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli: Edhe një herë tjetër drejtësia nuk shkon në vend

Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli: Edhe një herë tjetër drejtësia nuk shkon në vend

Yjet
Leonora Jakupi për Stresin dhe Xhulin: Kryefjala e Big Brother VIP Kosova

Leonora Jakupi për Stresin dhe Xhulin: Kryefjala e Big Brother VIP Kosova

Yjet