LAJMI I FUNDIT:
Big Brother VIP Kosova

Big Brother VIP Kosova

511 Artikuj

Info

Të gjitha lajmet nga formati Big Brother VIP në Kosovë.

Stresi sqaron se në çfarë raporti është me Keisin

Stresi sqaron se në çfarë raporti është me Keisin

Po Flitet
Si e mendon veten përballë Luizit dhe a do të bënte Stresi duet me fituesin e ‘BBVA 2’

Si e mendon veten përballë Luizit dhe a do të bënte Stresi duet me fituesin e ‘BBVA 2’

Yjet
Stresi zbulon se nga Big Brother VIP Kosova ka fituar rreth 240 mijë euro

Stresi zbulon se nga Big Brother VIP Kosova ka fituar rreth 240 mijë euro

Yjet
Pasi e mbështeti kandidatin e PS-së, Stresi thumbon Luizin duke e quajtur “të shitur”?

Pasi e mbështeti kandidatin e PS-së, Stresi thumbon Luizin duke e quajtur “të shitur”?

Yjet
Getinjo dhe Vivien i japin fund lidhjes përfundimisht

Getinjo dhe Vivien i japin fund lidhjes përfundimisht

Po Flitet
Xhuli thotë Luizi dhe Efi po e kopjojnë në Big Brother VIP Albania

Xhuli thotë Luizi dhe Efi po e kopjojnë në Big Brother VIP Albania

Yjet
Shifër me disa zero – Bruno flet rreth pagesës në Big Brother VIP Kosova

Shifër me disa zero – Bruno flet rreth pagesës në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Xhuli Nura merr pjesë në marshin në Prishtinë në mbështetje të të mbijetuarve të dhunës seksuale gjatë luftës

Xhuli Nura merr pjesë në marshin në Prishtinë në mbështetje të të mbijetuarve të dhunës seksuale gjatë luftës

Yjet
Xhuli Nura flet sërish për konfliktin me Dafina Zeqirin: Ka ndodhur një keqkuptim, i kërkoj falje

Xhuli Nura flet sërish për konfliktin me Dafina Zeqirin: Ka ndodhur një keqkuptim, i kërkoj falje

Yjet
Stresi: Pa bukë nuk vdes njeri, por pa dinjitet je i vdekur çdo ditë

Stresi: Pa bukë nuk vdes njeri, por pa dinjitet je i vdekur çdo ditë

Yjet
Getinjo dhe Vivien po bëhen prindër për herë të parë?

Getinjo dhe Vivien po bëhen prindër për herë të parë?

Po Flitet
Xhuli Nura ua prezanton ndjekësve ‘Librin e Suksesit’: Kam folur për të në Big Brother, kam shënuar të gjitha sukseset e mia

Xhuli Nura ua prezanton ndjekësve ‘Librin e Suksesit’: Kam folur për të në Big Brother, kam shënuar të gjitha sukseset e mia

Yjet
Fis Juniku thotë se Melisa i ka pëlqyer në BBVK: Thosha si s’jam brenda kur ishte ajo

Fis Juniku thotë se Melisa i ka pëlqyer në BBVK: Thosha si s’jam brenda kur ishte ajo

Yjet
Stresi thumbon ish-banorët: Kam dëgjuar shumë fjalë pas BBVK, kënaquni me aq sa keni merituar

Stresi thumbon ish-banorët: Kam dëgjuar shumë fjalë pas BBVK, kënaquni me aq sa keni merituar

Yjet
U shpall fitues në Big Brother VIP Kosova, Stresi thotë se kishte 18 mijë vota më shumë se Vedati

U shpall fitues në Big Brother VIP Kosova, Stresi thotë se kishte 18 mijë vota më shumë se Vedati

Yjet
Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Doli finaliste në Big Brother VIP Kosova, Xhuli iu rikthehet angazhimeve në Londër

Doli finaliste në Big Brother VIP Kosova, Xhuli iu rikthehet angazhimeve në Londër

Yjet
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Yjet
Kujtim nga Big Brother – ‘Ciao Berto’ mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother – ‘Ciao Berto’ mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Xhuli përgatit iftar për shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë

Xhuli përgatit iftar për shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë

Yjet
Melisa Lleshi: Nga banorët e BBVK vetëm Vivieni nuk kishte folur kurrë pas shpinës time

Melisa Lleshi: Nga banorët e BBVK vetëm Vivieni nuk kishte folur kurrë pas shpinës time

Yjet
Xhuli Nura: Veç një herë në jetë kam qenë e dashuruar

Xhuli Nura: Veç një herë në jetë kam qenë e dashuruar

Yjet
Pyetet se a do të futej në Big Brother VIP, Nushi: Është bërë problem edhe të refuzosh, sepse qyteti po zbrazet në mbrëmjet e spektaklit

Pyetet se a do të futej në Big Brother VIP, Nushi: Është bërë problem edhe të refuzosh, sepse qyteti po zbrazet në mbrëmjet e spektaklit

Yjet
Pas Big Brother VIP Kosova, Vedat Bajrami nis xhirimet e serialit të ri

Pas Big Brother VIP Kosova, Vedat Bajrami nis xhirimet e serialit të ri

TV / Film