LAJMI I FUNDIT:

“A do të jetë pjesë e Big Brother” – Verona befason me përgjigjjen

“A do të jetë pjesë e Big Brother” – Verona befason me përgjigjjen

Verona, e fejuara e Ylli Dervishit që mori vëmendje gjatë vizitës së saj në Big Brother VIP Kosova, ka dhënë një intervistë për emisionin Prive ku ka hapur disa nga mendimet e saj rreth mundësisë së pjesëmarrjes në një ‘reality show’ në të ardhmen.

Duke u ndarë nga përvoja e fejuarit të saj Ylli, i njohur ndryshe si Buci, Verona ka lënë të kuptohet se mund të jetë një konkurrente edhe më e fortë se ai.


“Unë mendoj se do të isha lojëtare edhe më e fortë se Buci” tha Verona, duke iu referuar mësimeve dhe përvojave që ka fituar nga pjesëmarrja e fejuarit të saj në BBVK.

Foto: Prive/YouTube

Ajo tha se ka marrë një sërë leksionesh që mund t’i ndihmojnë ajo të manovrojë dinamikat e ndërlikuara të një ‘reality show’.

Verona gjithashtu e sqaroi spekulimet që rridhnin pas një postimi të bërë nga Buci, i cili kishte thënë se po shkonte të ishte pjesë e “Ferma VIP”. “Buci bëri thjeshtë një lojë me këtë shpjegoi ajo, duke pranuar se megjithatë kishte pasur një ofertë reale për pjesëmarrje.

Foto: Ylli Dervishi/Instagram

Ndërsa për pjesëmarrjen e saj të mundshme në një sezon të ardhshëm të një ‘reality show’, Verona mbetet paksa misterioze.

“Për këtë sezon s’di çfarë të them, por në sezonin tjetër s’i dihet, shkojmë edhe bashkë” u shpreh ajo duke lënë hapësirë për spekulime dhe pritje të mëtejshme nga fansat e çiftit dhe adhuruesit e këtyre formateve televizive. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Kalo në kategori