LAJMI I FUNDIT:

Ish-e dashura e Bleros zbulon nëse do të hynte në Big Brother VIP

Ish-e dashura e Bleros zbulon nëse do të hynte në Big Brother VIP

Ajo u bë e njohur falë të parnerit të saj, këngëtarit të njohur, Blero Muharremi.

Bëhet fjalë për të dashurën e re të artistit, për të cilën ka folur tejet shumë sa ishte në Big Brother, ndonëse duket se tani janë ndarë.


Ana Sylejmani ka qenë e ftuar së fundmi në ’60 sekonda’ në Prive, teksa është përballur me disa pyetje pikante.

Foto: Screenshot/YouTube

Derisa është pyetur për personazhet në Big Brother, ajo zbuloi nëse do të hynte në këtë reality shou.

Blero publikon fotografi me të dashurën, ia mbulon fytyrën me ‘emoji’ zemre
Lexo po ashtu Blero publikon fotografi me të dashurën, ia mbulon fytyrën me ‘emoji’ zemre

E njëjta siç u pa ishte e vendour pasi u përgjigj shkurtë dhe qartë: “Po, pse jo”.

Foto: Screenshot/YouTube

Blero dhe Ana nuk dihet se kur i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, pasi deri vonë kanë publikuar fotografi së bashku.

Muharremi nga ana tjetër pas daljes nga shtëpia është fokusuar më shumë në projekte muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Kalo në kategori