0Shares

Megjithëse shpeshherë u raportua se janë në lidhje, deri më tani asgjë nuk ishte konkrete.

Por, së fundi basketbollisti pejan ka vendosur të thyej heshtjen dhe të konfirmojë romancën me ish të fejuarën e Getoar Selimit-Getit.

Florenta Islami ka sot ditëlindjen dhe kjo ishte arsyeja që Berisha i ka dedikuar disa fjalë romantike.

“Urime ditëlindjen zemër. Faleminderit që je në jetën time. Të dua!”, ka shkruar në llogarinë personale në Instagram, Dardani, i cili shihet në një fotografi krahas Islamit. /Telegrafi/

Urime ditelindjen zemer ! Thank you for being in my life. I love you ❤

A post shared by DB11 (@dardanberisha11) on Apr 20, 2017 at 3:00pm PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)