LAJMI I FUNDIT:

Më shumë ka zbuluar se sa ka mbuluar: Manekinia ka veshur me guxim një fustan me dekoltenë më të thellë

Më shumë ka zbuluar se sa ka mbuluar: Manekinia ka veshur me guxim një fustan me dekoltenë më të thellë

Ky krijim kërkonte shumë guxim dhe ajo e ka të qartë

Një nga manekinet më të suksesshme sot, Emily Ratajkowski (32) mori pjesë në “The King’s Trust Global Gala” në Nju-Jork dhe për këtë rast zgjodhi një fustan ngjyrë bezhë mëndafshi me dekolte luksoze.


Ky krijim sfidues nxori në pah në mënyrën më të mirë figurën e saj të hollë, gjë që e bëri atë qendër të vëmendjes.

Fustani tregon shpinën të zhveshur dhe është i lidhur në qafë, ndërsa dekolteja arrin deri në kërthizë, prandaj Emily nuk kishte veshur sytjena, transmeton Telegrafi.

Stilin seksi e ka kompletuar me një model flokësh elegant dhe vathë argjendi të varur dhe me këtë edicion ka lënë shumë pa fjalë.

Shikoni se si është dukur ajo në ngjarjen festive:

/Telegrafi/