0Shares

Dua Lipa ka publikuar edhe një projekt të ri muzikor.

Në fakt, bëhet fjala për bashkëpunimin e radhës, ku këtë herë ka zgjedhur këngëtarin amerikan Miguel. 

‘Lost in your light’, titullohet kënga e re e dyshes e publikuar në YouTube, por vetëm në versionin audio, transmeton telegrafi.

Mbetet të shihet në ditët në vijim nëse këngën e re do ta shoqërojë edhe me videoklip.

Dua Lipa publikon listën e këngëve të albumit të parë (Foto) Dua Lipa publikon listën e këngëve të albumit të parë (Foto)

Ndryshe, Dua  tashmë ka zbuluar edhe titujt e këngëve që do të përmbajë albumi debutues. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)