0Shares

Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari, do të kthehet shumë më ndryshe. Ajo pos që ka ndryshuar stilin e flokëve, ka vendosur të ndërrojë dhe zhanrin e saj në muzikë.

Ylli seksi ka vendosur që të realizojë një këngë të zhanrit hip hop, duke tentuar ndoshta të bëhet një Nicki Minaj shqiptare.

Ajo besohet se po ashtu po frekuenton më rallë klubet e natës, duke tentuar të bëjë një jetë më të qetë, teksa e ka si synim që të bëhet arkitekte. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)