0Shares

Karl Lagerfeld duket se ka prirje për të pushtuar titujt kryesor të mediave – ai së fundi ka deklaruar se dëshiron të martohet me macen e tij.

Kreatori i markës Chanel, njëri prej njerëzve më të respektuar në botën e modës, i njohur edhe për flokët e tij karakteristike dhe të thinjura, thotë se ai është i dashuruar me macen.

“Nuk ka martesë, ende, për qenie njerëzore dhe kafshë. Kurrë nuk kam menduar se do të bie në dashuri në këtë mënyrë me një mace”, ka thënë Lagerfeld. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)