0Shares

Në kanalin zyrtar të Genta Ismajlit është publikuar kënga më e re e saj, me titull “E kam provuar”.

Arsim Bunjaku është autor i këngës dhe tekstit, ndërsa Virusi e ka bërë aranzhmanin.

Gjatë paralajmërimit të këngës muaj më parë, Genta pati deklaruar se kënga flet për humbjen e një personi, të cilin gjithmonë do ta kesh në zemër. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)