0Shares

Mariah Carey mendon se të qenit nënë e binjakëve 20-muajsh, Moroccan and Monroe, është një “bekim”, pasi ajo nuk ka menduar se ndonjëherë do të ketë fëmijë.

“Çdo moment është i jashtëzakonshëm dhe një bekim. Isha duke performuar në Sydney dhe i morra me vete në skenë ata, pasi dua t’u tregoj këto përvoja”.

“Disa mund të mos pajtohen me këtë, por e di se veçanërisht Monroe do ta pëlqejë këtë. Ajo nuk dëshironte të dalë nga skena”.

“Të qenit nënë është e një mrekulli, të cilën kurrë nuk kam menduar se do ta përjetoj, pasi gjithmonë kam thënë se nuk mendoj ta bëj pasi karriera ime gjithmonë ishte jeta ime, por kur gjeni personin e duhur…”, ka deklaruar Mariah. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)