LAJMI I FUNDIT:

“Më mungon” – Kiara dedikim romantik për Luizin

“Më mungon” – Kiara dedikim romantik për Luizin

Moderatorja e njohur, Kiara Tito rreth një javë më parë e eliminua nga shtëpia e Big Brother VIP Albania.

Reklama

Në një nomnimu përball aktores Olta Gixhari, ishte ajo që u largua përfundimisht nga shtëpia e famshme.

Dhe që atëherë, Kiara i është kthyer normalitetit duke u bërë aktive edhe në rrjetet sociale, sidomos në Instagram.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Por, pjesa më e madhe e postimeve që ajo ka bërë këto ditë lidhen me partnerin e saj, këngëtarin Luiz Ejlli, i cili po vazhdon rrugëtimin në BBVA.

Ndonëse gjatë qëndrimit të saj në këtë format ajo u akuzua që ishte e ftohtë ndaj Luizit, ajo pas daljes ka treguar me përkushtim ndjenjat që ka për të.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Edhe në një postimi që ka bërë së fundi, moderatorja ka bërë një tjetër dedikimi për këngëtarin shkodran.

“Më mungon”, ka shkruar Kiara sipër një videon ku ata shihen të përqafuar gjatë kohës kur ajo ishte pjesë e BBVA.

Kiara Tito ‘thumbon’ me postimin e fundit: Qentë të lehin, karvani ecën përpara
Lexo po ashtu Kiara Tito ‘thumbon’ me postimin e fundit: Qentë të lehin, karvani ecën përpara

27-vjeçarja në reagimin e saj të parë pas përfundimit të kësaj eksperience tha se ajo ishte e para që ndjeu mirësinë dhe dashurinë e Luizit dhe se kësaj ndjenje do t’i qëndroj besnike deri në fund. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)


Në trend Magazina

Më shumë
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori